Výsledkový servis mládeže - 7.9. - 13.9.2020

obr: Výsledkový servis mládeže - 7.9. - 13.9.2020

Kategória U19

FK Pohronie U19 vs. FC Košice U19 0:1 (0:0)

ŽK - Poničan
Zostava: Palov - Kasan, Ustaník, Domiňák, Pivarči - Kukučka, Poničan, Mikula (K), Bohuš, Sučák (Skučka), Hajdoni (Pavličko)


Kategória U17

FK Pohronie U17 vs. FC Košice U17 0:8 (0:3)


Kategória U15

FK POHRONIE - MŠK Rimavská Sobota 6:0 (2:0)

Góly: Pavlenda 4x, Arvay, Červienka

Zostava: Hromádka - Petro (41. Pažout), Ivan, Janovič (41. Kocian), Hric, Legíň, Mihálik, Kapusta (58. Arvay), Farkaš (58. Wágner), Pavlenda (58. Henžel), Červienka


Kategória U14

FK Pohronie - MŠK Rimavská Sobota   2:1

Góly: Kočtúch, Hrnčiar

Zostava: Kršiak Vratko - Sekerka Samuel, Abrahám Kevin, Kabina Matej, Blaško Filip, Suchý Marek, Hrnčiar Patrik, Kočtúch Samuel, Suchoň Filip, Kolár Ján, Laurov Lukas, Hrmo Dušan, Benko Boris, Čerťaský Maroš, Líška Lukáš, Vanka Martin, Brnčo Patrik, Abrahám Aleš, Bugár Sebastián,


Kategória U13

MŠK Rimavská Sobota - FK Pohronie 0:10 (0:6)

góly Hanzlik 3, Struhar 2, Šemoda, Lukáč, Čiliak, Demko, Mancir

Zostava Rigo-Dobák, Mihál, Flímer, Mancír-Chudoba, Hanzlik, Struhár- Lukáč, Ľuptak, Šemoda, Kukučka, Čiliak, Boháč, Kyrinovič, Demko


Kategória U12

MŠK Rimavská Sobota U12 - FK Pohronie U12 0:29, (0:14)

Góly FK Pohronie: Repiský 7, Rozenberg 5, , Fusatý 4, Mánik 2,  Ivan 2, Renčo 2,  Gordulič 2, Žembery 2, Bungyi 1, Líška 1, (vlastný)

Zostava 1: Belohorec, Renčo, Líška, Slaný, Ivan, Gordulič, Fusatý, Kabina, Truben, Klacek, Koza.

Zostava 2: Gajdošík, Bungyi, Duda (K), Žembery, Repiský, Mánik, Rozenberg, Ťahúň, Hrúza, Šimkovič, Breziansky.


Kategória U11

15.9.2020 - Liga prípraviek
FK Pohronie - MŠK Rimavská Sobota 4:0 (33:5 - 8:0, 7:1 / 13:0, 5:4)


Kategória U10

07.09.2020 LP
MFK Zvolen - FK Pohronie 3:3 skóre 10:10 ( 5:4, 0:0, 2:3, 3:3 )

góly: Chovan 5, Imrich 2, Pogadl, Vittek, Majerský, Kollár A.,


10.09.2020 Oblastné majstrovstvá U11
FK Pohronie U10 - MFK Žarnovica U11 5:1 

góly: Horbov 2, Chovan 2, Krištof 

15.9.2020 LP
FK Pohronie - MŠK R. Sobota


Kategória U9

Liga prípraviek:
Ihrisko A:
MFK Zvolen- FK Pohronie 1:15
Ihrisko B:
MFK Zvolen - FK Pohronie 5:12

Góly : Tomáš Murgaš 6, Matias Indro 6, Matias Ulbrik 5, Šimon Puliš 4,Boris  Kicko 3, Adam Andrášik 1, Gabriel Ťažký 1, Jakub Lešták 1

15.9.2020 - Liga prípraviek
FK Pohronie - MŠK Rimavská Sobota 4:0 (10:1, 8:0 / 4:0, 6:0)

góly: Tomáš Murgaš 8, Dávid Mecele 5, Adam Andrášik 5,Matias Indro 4, Matias Ulbrik 3,Daniel Bosák 2, Samuel Mališ 1

 Permanentky FK POHRONIE na sezónu 2022/2023 kúpite na www.ticketlive.sk.

Mládež

14.11.2022 10:38:39 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 45. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 12.kolo Sobota 12.11.2022 FK Pohronie – FC ViOn Zlaté Moravce  2:0 (0:0) Góly: Jokel, Lenharčík FK Pohronie: ...

Mládež

09.11.2022 11:30:02 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 44. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov   U19 – I.LSD SFZ 11.kolo Sobota 05.11.2022 FC Košice – FK Pohronie  0:1 (0:0) Gól: Laktionov FK Pohronie: Domaninský – ...

Mládež

02.11.2022 08:32:49 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 43. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 10.kolo Sobota 29.10.2022 FK Pohronie – FK Poprad  1:1 (1:1) Gól: Lenharčík FK Pohronie: Mišina – Kováč, ...

Mládež

26.10.2022 08:28:15 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 42. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 9.kolo Sobota 22.10.2022 FK DAC Dunajská Streda – FK Pohronie  3:0 (3:0) FK Pohronie: Domaniský – ...

Mládež

18.10.2022 22:59:40 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 41. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 8.kolo Sobota 15.10.2022 FK Pohronie – FK Železiarne Podbrezová  0:5 (0:0) FK Pohronie: Mišina – Kováč, ...

Mládež

11.10.2022 16:43:03 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 40. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 7.kolo Sobota 08.10.2022 ŠK Slovan Bratislava – FK Pohronie  2:0 (1:0) FK Pohronie: Domaniský – Kováč, Neischl, ...