Športový riaditeľ mládeže pre FA: Peter Bulla (UEFA A, UEFA Elite Youth A)
ISSF manažér a manažér mládeže: Vladimír Pilnik (UEFA B)
Vedúci tréner v kategórii žiaci pre FA: Maroš Pažout (UEFA A, SFZ GK)
Vedúci tréner v kategórii prípravky pre FA: Miroslav Giertl (UEFA A)
Šeftréner brankárov pre FA: Peter Jančovič (UEFA SFZ GK)
Kondičný tréner mládeže pre FA: Peter Bačík - kondičný tréner (UEFA GC)
Metodik mládeže pre FA: Radoslav Vanko - hlavný tréner (UEFA A, UEFA Elite Youth A študent)
Vedúci tréner v kategórii COERVER: Michal Košuda (UEFA GC, Coerver® Coaching KURZ 1, KURZ 2, Kurz 3)
Tréneri brankárov: Maroš Pažout (UEFA A, SFZ GK), Róbert Hlaváč (UEFA B)
Scouting: Viliam Lačný (UEFA A)
Koordinátor zápasov dorast: Igor Marhuľa
Koordinátor zápasov žiaci: Radovan Belohorec
Videotechnik: Silvester Šouc
Starší dorast U19
Martin Stopka - hlavný tréner (UEFA A, UEFA Elite Youth A)
Vladimír Pilnik - asistent trénera (UEFA B)
Peter Bačík - kondičný tréner (UEFA GC)
Miloš Poničan - vedúci družstva
Norbert Varecha - kustód
Mladší dorast U17
Lukáš Kmeť - hlavný tréner (UEFA Elite Youth A)
Michal Fabián - asistent trénera (UEFA B)
Peter Bačík - kondičný tréner (UEFA GC)
Mladší dorast U16
Radoslav Vanko - hlavný tréner (UEFA A, UEFA Elite Youth A študent)
Ľuboš Laurov - asistent trénera (UEFA B)
Peter Bačík - kondičný tréner (UEFA GC)
Richard Pittner - vedúci mužstva (UEFA GC)
Dorastenky WU19, Žiačky WU15
Dušan Šipikal - hlavný tréner (UEFA A)
Starší žiaci U15
Maroš Pažout - hlavný tréner (UEFA A, SFZ GK)
Viliam Lačný - asistent trénera (UEFA A)
Radovan Belohorec - vedúci družstva
Starší žiaci U14
Nikola Miloševič - hlavný tréner (UEFA B)
Sameul Urgela - asistent (UEFA GC)
Radovan Belohorec - vedúci družstva
Mladší žiaci U13
Matej Šouc - hlavný tréner (UEFA B)
Michal Košuda - asistent trénera (UEFA GC)
Mladší žiaci U12
Róbert Hlaváč - hlavný tréner (UEFA B)
Michal Košuda - asistent trénera (UEFA GC)
Prípravka U11
Miroslav Giertl - hlavný tréner (UEFA A)
Peter Mališ - asistent trénera (UEFA GC)
Pavel Ulbrík - asistent trénera (UEFA GC)
Prípravka U10
Miroslav Giertl - hlavný tréner (UEFA A)
Martin Budinský - asistent trénera (UEFA GC)
Milan Kukučka - asistent trénera (UEFA GC)
Prípravka U9
Nikola Miloševič - hlavný tréner (UEFA B)
Michal Košuda - asistent trénera (UEFA GC)
Prípravka U8
Dominik Lenhart - hlavný tréner (UEFA GC)
František Páleník - asistent trénera (UEFA GC)
Prípravka U7
Michal Páleník - tréner (UEFA GC)
Zdenko Debnár - tréner
Prípravka U6
Dominik Lenhart - tréner (UEFA GC)
Jaroslav Šupka - tréner (UEFA GC)
Miroslava Chudobová - tréner (UEFA GC)
Škôlky U7/U6
Miroslav Giertl - tréner (UEFA A)
Nikola Miloševič - tréner (UEFA B)
Jaroslav Šupka - tréner (UEFA GC)
Športová príprava dorast-žiaci
Martin Stopka - hlavný tréner (UEFA A, UEFA Elite Youth A)
Lukáš Kmeť - hlavný tréner (UEFA Elite Youth A)
Maroš Pažout - tréner (UEFA A, SFZ GK)
Nikola Miloševič - tréner (UEFA B)