Realizačné tímy mládeže

obr: Realizačné tímy mládeže

Športový riaditeľ mládeže pre FA: Peter Bulla (UEFA A, študent UEFA Elite Youth)
ISSF manažér a manažér mládeže: Vladimír Pilnik (UEFA B)
Vedúci tréner v kategórii žiaci pre FA: Maroš Pažout (UEFA A, SFZ GK)
Vedúci tréner v kategórii prípravky pre FA: Miroslav Giertl (UEFA A)
Šeftréner brankárov pre FA: Peter Jančovič (UEFA SFZ GK)
Vedúci tréner v kategórii COERVER: Michal Košuda (UEFA GC, Coerver® Coaching KURZ 1, KURZ 2, Kurz 3)
Tréneri brankárov: Róbert Hlaváč (UEFA B)
Scouting: Viliam Lačný (UEFA A)
Koordinátor zápasov dorast: Igor Marhuľa
Koordinátor zápasov žiaci: Radovan Belohorec
Videotechnik: Silvester Šouc

Starší dorast U19

Martin Stopka - hlavný tréner (UEFA A, UEFA Elite Youth A študent)
Vladimír Pilnik - asistent trénera (UEFA B)
Peter Bačík - kondičný tréner (UEFA GC)
Peter Jančovič - tréner brankárov (UEFA SFZ GK)
Miloš Poničan - vedúci družstva
Norbert Varecha - kustód

Mladší dorast U17

Lukáš Kmeť - hlavný tréner (UEFA Elite Youth A)
Michal Fabián - asistent trénera (UEFA B)
Peter Bačík - kondičný tréner (UEFA GC)
Peter Jančovič - tréner brankárov (UEFA SFZ GK)

Mladší dorast U16

Lukáš Kmeť - hlavný tréner (UEFA Elite Youth A)
Ľuboš Laurov - asistent trénera (UEFA B)
Peter Bačík - kondičný tréner (UEFA GC)
Peter Jančovič - tréner brankárov (UEFA SFZ GK)
Richard Pittner - vedúci mužstva (UEFA GC)

Dorastenky WU19, Žiačky WU15

Dušan Šipikal - hlavný tréner (UEFA A)

Starší žiaci U15

Maroš Pažout - hlavný tréner (UEFA A, SFZ GK)
Viliam Lačný - asistent trénera (UEFA A)
Radovan Belohorec - vedúci družstva

Starší žiaci U14

Nikola Miloševič - hlavný tréner (UEFA B)
Sameul Urgela - asistent (UEFA GC)
Radovan Belohorec - vedúci družstva

Mladší žiaci U13

Matej Šouc - hlavný tréner (UEFA B)
Michal Košuda - asistent trénera (UEFA GC)

Mladší žiaci U12

Róbert Hlaváč - hlavný tréner (UEFA B)
Michal Košuda - asistent trénera (UEFA GC)

Prípravka U11

Miroslav Giertl - hlavný tréner (UEFA A)
Peter Mališ - asistent trénera (UEFA GC)
Pavel Ulbrík - asistent trénera (UEFA GC)

Prípravka U10

Martin Budinský - hlavný tréner (UEFA GC)
Milan Kukučka - asistent trénera (UEFA GC)

Prípravka U9

Michal Košuda - hlavný tréner (UEFA GC)

Prípravka U8

Dominik Lenhart - hlavný tréner (UEFA GC)
František Páleník - asistent trénera (UEFA GC)

Prípravka U7

Michal Páleník - tréner (UEFA GC)
Zdenko Debnár - tréner

Prípravka U6

Dominik Lenhart - tréner (UEFA GC)
Jaroslav Šupka - tréner (UEFA GC)

Škôlky U7/U6

Jaroslav Šupka - hlavný tréner (UEFA GC)

Športová príprava žiaci

Nikola Miloševič - hlavný tréner (UEFA B)