Výsledkový servis mládeže - 31.8. - 6.9.2020

obr: Výsledkový servis mládeže - 31.8. - 6.9.2020

Kategória U19

MŠK Kysucké Nové Mesto – FK Pohronie 3:1 (1:1)

Gól: vlastný
ŽK: Domiňák, Ustaník, Mikula
ČK: Netolický

FK Pohronie: Pavol - Janeček, Ustaník, Pivarči, Mikula - Kukučka, Bohuš (Skučka), Domiňák, Pavličko (Pánik), Chlpek, Netolický.


Kategória U17

MŠK Kysucké Nové Mesto – FK Pohronie 5:0 (1:0)

FK Pohronie: Kapusta, Dovec, Mánik, Pacalaj, Lupták, Boháč, Polačko, Obertáš, Beňo, Mikula, Ťahúň, Tabernaus, Bartošík, Hajdóni, Dovčík.


Kategória U15

FK Jupie  - FK Pohronie 1:2 (1:1)

Góly: Legíň, Pavlenda

FK Pohronie: Halaj – Hric, Ivan, Janovič, Suchý (Farkaš), Mihálik, Legíň, Kapusta (Kocian), Gallo, Pavlenda (Henžel), Červienka (Petro).


Kategória U14

FK Jupie  - FK Pohronie 1:1

Gól: Laurov

FK Pohronie: Kršiak – Sekerka, Kabina, Blaško, Brnčo, Suchý, Hrnčiar, Kočtúch, Suchoň, Kolár, laurov, Hrmo, Benko, Čerťaský, Líška, Vanka.


Kategória U13

FK Pohronie – FK Jupie 3:1 (2:0)

Góly: Chudoba, Lukáč, Struhár

FK Pohronie: Barroso – Dobák, Mihál, Flímer, Boháč – Chudoba, Hanzlík, Šemoda – Ľupták, Lukáč, Terek, Kukučka, Rigo, Mancir, Kolár, Struhár, Čiliak, Mališ.


Kategória U12

FK Pohronie – FK Jupie 3:13 (0:6)

Góly: Maník 2, Fusatý

FK Pohronie 1. skupina: Belohorec, Renčo, Líška, Slaný, Ivan, Gordulič, Koza (Truben, Kabina, Brezianský).
FK Pohronie 2. skupina: Gajdošík, Duda, Fusatý, Rosenberg, Repiský, Bungyi, Mánik (Ťahúň, Klacek).


Kategória U11

Triangel U11 v Senci

FK Pohronie 1 – Dubnica 1 1:2 (Demko)

FK Pohronie 2 – Dubnica 2 1:1 (Goral)

FK Pohronie 1 – SFA Senec 1 1:5 (Osvald)

FK Pohronie 2 – SDA Senec 2 0:6

FK Pohronie 1 – Dubnica 2 2:0 (Molnár, Osvald)

FK Pohronie 2 – Dubnica 1 0:1

FK Pohronie 1 – SFA Senec 2 0:6

FK Pohronie 2 – SFA Senec 1 0:2

FK Pohronie 1: Číž, Procner, Sigeti, Ďuríček, Molnár, Osvald, Snopko, Demko.
FK Pohronie 2: Hanuška, Kováč, Nárožný, Repiský, Kanina, Goral, Zurian, Kútik.

 

 

 

 

 Permanentky FK POHRONIE na sezónu 2022/2023 kúpite na www.ticketlive.sk.

Mládež

19.09.2022 13:31:06 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 37. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov dohrávka a predohrávke   U19 – I.LSD SFZ Dohrávka 4.kola Streda 14.09.2022 FK Pohronie – MFK Ružomberok  0:4 (0:1) FK Pohronie: Mišina ...

Mládež

12.09.2022 12:00:02 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 36. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov v 5. kole U19 – I.LSD SFZ Sobota 10.09.2022 FC Spartak Trnava – FK Pohronie  2:1 (0:0) Gól: Laktionov FK Pohronie: Mišina ...

Mládež

06.09.2022 10:44:37 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 35. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov v 4. kole U17 – I.LMD SFZ Streda 31.08.2022 MFK Ružomberok – FK Pohronie   5:1 (1:0) Gól: Tarda FK Pohronie: Novotta – ...

Mládež

30.08.2022 12:45:04 Mládež

Výsledkový servis mládeže: 27. - 28. august 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov v 3. kole U19 – I.LSD SFZ Sobota 27.08.2022 MŠK Žilina – FK Pohronie  3:1 (0:0) Gól: Gendiar FK Pohronie: Mišina ...

Mládež

22.08.2022 17:08:18 Mládež

Výsledkový servis mládeže: 20. - 21. august 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov v 2. kole U19 – I.LSD SFZ Sobota 20.08.2022 FK Pohronie – MFK Michalovce   1:0 (1:0) Góly: Jokel FK Pohronie: Mišina – ...

Mládež

15.08.2022 11:33:19 Mládež

Výsledkový servis mládeže: 13. - 14. august 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov v 1. kole   U19 – I.LSD SFZ Nedeľa 14.08.2022 AS Trenčín – FK Pohronie   3:3 (1:1) Góly: Laktionov-2, Boška FK Pohronie: Mišina ...