Výsledkový servis mládeže: 17.8. - 23.8.2020

obr: Výsledkový servis mládeže: 17.8. - 23.8.2020

Kategória U19

FK Humenné U19 vs. FK Pohronie U19 3:0 (3:0)

ŽK: Mikula

Žember - Janeček, Ustaník, Domiňák, Pivarči - Pavličko (Chlpek), Poničan (K), Kukučka, Mikula (Sučák) - Hajdoni (Netolický), Bohuš (Skučka)


Kategória U17

FK Humenne U17- FK Pohronie U17 0:0

Zostava: Rakyta - Dovec, Pacalaj, Lupták, Boháč (41. min. Mánik), Tabernaus, Chovan/60min Polačko/, Dovčík, Obertáš, Bartošík (41. min. Solga) Beňo


Kategória U15

MFK Ružomberok U15 - FK Pohronie U15 1:1 (1:1)

Gól: Arvay, ŽK: Arvay

Zostava: Hromádka - Petro (48. Henžel), Ivan, Janovič, Suchý, Hric, Kapusta, Farkaš, Pavlenda (18. Červienka), Arvay (60. Wágner), Gallo


Kategória U14

MFK Ružomberok U14 - FK Pohronie U14 6:2 (5:0)

Góly: Blaško, Kolár

Zostava: Kršiak - Benko (60. Hudec), Brnčo (46. Pittner), Blaško, Kolár, Kočtúch, Suchoň, Suchý (36. Kocian), Laurov, Líška (32. Pažout)


Kategória U13

FK Pohronie U13 - MFK Ružomberok U13 2:5 (1:2)

Góly: Ľupták, Terek

Zostava: Barroso - Kukučka, Mihál, Flímer, Boháč - Chudoba, Ľuptak, Struhár - Šemoda, Lukáč, Terek, Kyrinovič, Mancir, Rigo, Čiliak, Kolár, Dobák


Kategória U12

FK Pohronie U12 - MFK Ružomberok U12 4:20 (2:8) 

Góly: vlastný, Žembery, Gordulič, Mánik.

Zostava 1 - Číž, Duda, Žembery, Bungyi, Repiský, Mánik, Líška, Šimkovič

Zostava 2 - (Belohorec - Gajdošík), Renčo, Slaný, Rozenberg, Fusatý, Kabina, Gordulič, Klacek, Breziansky


Kategória U11

Triangel U11: FK Pohronie, MFK Ružomberok, FC Baník Prievidza a Šaľa.

FKP: Číž, Hanuška - Kováč, Kútik, Repiský, Nárožný, Hajdóni, Sigeti, Molnár, Goral, Ďuríček, Hric, Letava, Kanina, Demko, Procner, Zurian

1.kolo

FKP - Ružomberok (1:2/2:5)
G: Zurian, Sigeti, Molnar

FKP - Prievidza (1:2/0:3)
G: Demko

FKP - Šaľa (1:1/1:5)
G: Nárožný, Hanuška

2. Kolo

FKP - Ružomberok (1:2/0:11)
G: Molnár

FKP - Prievidza (1:2/2:5)
G: Zurian, Procner, Demko

FKP - Šaľa (1:4/0:6)
G: Zurian


Kategória U10

Triangel U10: 22.08.2020

FK Pohronie - FC Baník Prievidza 6:6

Góly: Černák, Kollár A., Danko, Dubovský, Chovan, Bohumel

FK Pohronie - FOMAT Martin 3:20

Góly: Chovan 2, Kollár I., 

FK Pohronie - MFK Dubnica 7:6

Góly: Pogadl 2, Kollár I. 2, Kollár A., Danko, Chovan

FK Pohronie - FC Baník Prievidza KF 2:7

Góly: Chovan, Majerský, 

FK Pohronie - FOMAT Martin 9:6

Góly: Chovan 4, Baran, Barboriak, Danko, Černák, Kollár A.

FK Pohronie - MFK Dubnica  4:7

Góly: Chovan 2, Materský, Černák

Zostava FK Pohronie: Geško, Barboriak - Černák, Danko, Pogadl, Baran, Táborský, Majerský, Kollár A., Chovan, Kollár I., Bohumel, Dubovský, Plíška, Vittek


Kategória U9

Triangel U9: Triangel v Martine 22.08.2020

výsledky:

Pohronie A - MSK Martin A 13:12 
Pohronie A - MSK Martin B 15:7
Pohronie B- MSK Martin A 13:7
Pohronie B- MSK Martin B 10:8

mužstvo A: Emka Uhrinová, Daniel Bosák, Gabriel Ťažký, Adam Andrášik, Tomáš Murgaš, Matias Ulbík, Roman Kral, Lukaš Košta

mužstvo B: Patrik Daňo, Samuel Mališ, Filip Zeleňák, Matias Indro, Šimon Puliš, Jakub Lešták, Lucka Lukáčová

 

 Permanentky FK POHRONIE na sezónu 2022/2023 kúpite na www.ticketlive.sk.

II. futbalová liga

13.12.2022 12:18:14 II. futbalová liga

Vízia klubu počas jarnej časti sezóny 2022/2023

Zimnú prestávku aktuálnej sezóny sme využili na rozhovor s predsedom predstavenstva, Igorom Rozenbergom, ktorý nám ozrejmil smerovanie klubu v blízkej ...

Mládež

21.11.2022 08:54:27 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 46. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 13.kolo Sobota 19.11.2022 MFK Dukla Banská Bystrica – FK Pohronie 4:5 (4:4) Góly: Šimek-3, Laktionov, Hajdoni FK ...

Mládež

14.11.2022 10:38:39 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 45. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 12.kolo Sobota 12.11.2022 FK Pohronie – FC ViOn Zlaté Moravce  2:0 (0:0) Góly: Jokel, Lenharčík FK Pohronie: ...

Mládež

09.11.2022 11:30:02 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 44. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov   U19 – I.LSD SFZ 11.kolo Sobota 05.11.2022 FC Košice – FK Pohronie  0:1 (0:0) Gól: Laktionov FK Pohronie: Domaninský – ...

Mládež

02.11.2022 08:32:49 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 43. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 10.kolo Sobota 29.10.2022 FK Pohronie – FK Poprad  1:1 (1:1) Gól: Lenharčík FK Pohronie: Mišina – Kováč, ...

Mládež

26.10.2022 08:28:15 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 42. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 9.kolo Sobota 22.10.2022 FK DAC Dunajská Streda – FK Pohronie  3:0 (3:0) FK Pohronie: Domaniský – ...