Liga Milana Škriniara

obr: Liga Milana Škriniara

Liga Milana Škriniara – 4. kolo

Hodrusa Hamre - FK Pohronie 2:10 (1:5) 20.09.2018, prírodná tráva, 2x30 min.

Zostava:

  • U11: Chudoba, Flimmer, Mancír
  • U10: Lukáč, Struhár, Truben,Ťahúň, Kabina, Gordulič
  • U9: Mánik

Góly: Lukáč 2, Chudoba 2, Struhár 2, Flimmer, Ťahúň, Manik, Gordulič

Liga Milana Škriniara – 5. kolo

FK Pohronie - FK Vyhne 29:0 (20:0) 27.09.2018, prírodná tráva, 2x25min.

Zostava:

  • U11: Kukučka, Flimmer
  • U10: Lukáč, Struhár, Žembéry, Líška, Duda, Belohorec
  • U9: Kanina, Mánik, Repiský, Číž

Góly: Kukučka 4, Lukač 3, Struhár 2, Flimmer 2, Belohorec 3, Manik 3, Repiský 3, Kanina 2, Číž 2, Líška 2, Duda 3

Liga Milana Škriniara – 6. kolo

FK Pohronie – Nová Baňa 8:4 (4:2) 4.10.2018, prírodná tráva, 2x30 min.

Zostava:

  • U11: Chudoba, Mihal
  • U10: Lukáč, Struhár, Belohorec, Ťahúň, Duda, Liška
  • U9: Kanina, Repiský, Manik

Góly: Lukáč 3, Struhár 1, Belohorec 2, Manik 1, Mihál 1

Liga Milana Škriniara 7. kolo

Žarnovica – FK Pohronie 3:7 (1:5) 11.10.2018 prírodná tráva 2x25 min.

Zostava:

  • U11: Chudoba, Mihal
  • U10: Gordulič, Ťahúň, Duda, Liška, Belohorec, Lukáč
  • U9: Manik, Repiský

Góly: Chudoba 3, Lukáč 1, Manik 1, Ťahúň 1, Mihál 1

Liga Milana Škriniara 8. kolo

FK Pohronie – Partizán Župkov 14:4 (5:3) 18.10.2018 prírodná tráva 2x25 min.

Zostava:

  • U11: Chudoba, Mancir, Mihál
  • U10: Lukáč, Belohorec, Liška, Duda, Ťahúň, Gordulič, Struhár
  • U9: Repiský, Manik

Góly: Lukač 5, Chudoba, Belohorec 3, Manik 3, Liška, Struhár

 


Klubové info

25.03.2019 15:23:32 Klubové info

Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 25.3.2019 do 31.3.2019

Na čítanie: Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 25.3.2019 do 31.3.2019 [pdf; 150,31 kB]  

Mládež

25.03.2019 00:00:06 Mládež

U19: Zo Žiliny sme priviezli všetky tri body

Akadémia Juventus Žilina U19 : FK Pohronie U19 Výsledok: 1:2 (1:1) Góly: Samuel Čierťaský, Andrej Domiňák Zostava FK Pohronie: Samuel ...

Mládež

25.03.2019 00:00:06 Mládež

U-14 aj v druhom zápase víťazne.

FK Pohronie U14 : MŠK R.Sobota U14 1:0 (0:0)    Gól: J. Jakab Zostava: M. Hromádka - V. Pilnik, S. Pacalaj, ...

Mládež

25.03.2019 00:00:06 Mládež

U12: medzinárodný halový turnaj Voyage Cup Budapešť 23.3.2019

Výhrou na kvalifikačnom turnaji Voyage Cup v Detve sme sa kvalifikovali do Budapeštianskeho finále. Vstupenku na finále si v kvalifikačných turnajoch vybojovali ...

Mládež

25.03.2019 00:00:06 Mládež

U9: V poradí druhý domáci triangel

23.3.2019 TRIANGEL - FK Pohronie, FC Baník Prievidza, FK Dubnica nad Váhom UT v ZH 4+1, 4+1 / súbežne na ...

II. liga muži

21.03.2019 10:25:06 II. liga muži

Tréner Urgela: Chceme pokračovať v dobrých výkonoch aj proti Bardejovu

V sobotu 23. marca čaká našich futbalistov zápas na východe Slovenska, v Bardejove. Nabudení výhrou proti Liptovskému Mikulášu budú chcieť priviezť ...