Liga Milana Škriniara

obr: Liga Milana Škriniara

Liga Milana Škriniara – 4. kolo

Hodrusa Hamre - FK Pohronie 2:10 (1:5) 20.09.2018, prírodná tráva, 2x30 min.

Zostava:

  • U11: Chudoba, Flimmer, Mancír
  • U10: Lukáč, Struhár, Truben,Ťahúň, Kabina, Gordulič
  • U9: Mánik

Góly: Lukáč 2, Chudoba 2, Struhár 2, Flimmer, Ťahúň, Manik, Gordulič

Liga Milana Škriniara – 5. kolo

FK Pohronie - FK Vyhne 29:0 (20:0) 27.09.2018, prírodná tráva, 2x25min.

Zostava:

  • U11: Kukučka, Flimmer
  • U10: Lukáč, Struhár, Žembéry, Líška, Duda, Belohorec
  • U9: Kanina, Mánik, Repiský, Číž

Góly: Kukučka 4, Lukač 3, Struhár 2, Flimmer 2, Belohorec 3, Manik 3, Repiský 3, Kanina 2, Číž 2, Líška 2, Duda 3

Liga Milana Škriniara – 6. kolo

FK Pohronie – Nová Baňa 8:4 (4:2) 4.10.2018, prírodná tráva, 2x30 min.

Zostava:

  • U11: Chudoba, Mihal
  • U10: Lukáč, Struhár, Belohorec, Ťahúň, Duda, Liška
  • U9: Kanina, Repiský, Manik

Góly: Lukáč 3, Struhár 1, Belohorec 2, Manik 1, Mihál 1

Liga Milana Škriniara 7. kolo

Žarnovica – FK Pohronie 3:7 (1:5) 11.10.2018 prírodná tráva 2x25 min.

Zostava:

  • U11: Chudoba, Mihal
  • U10: Gordulič, Ťahúň, Duda, Liška, Belohorec, Lukáč
  • U9: Manik, Repiský

Góly: Chudoba 3, Lukáč 1, Manik 1, Ťahúň 1, Mihál 1

Liga Milana Škriniara 8. kolo

FK Pohronie – Partizán Župkov 14:4 (5:3) 18.10.2018 prírodná tráva 2x25 min.

Zostava:

  • U11: Chudoba, Mancir, Mihál
  • U10: Lukáč, Belohorec, Liška, Duda, Ťahúň, Gordulič, Struhár
  • U9: Repiský, Manik

Góly: Lukač 5, Chudoba, Belohorec 3, Manik 3, Liška, Struhár

 


Mládež

21.01.2019 00:00:05 Mládež

U12: prípravný zápas FC Petržalka Akadémia Bratislava 20.1.2019

V prvom našom prípravnom zápase na cele ihrisko sme sa predstavili proti kvalitnému súperovi z Petržalky. V prvom polčase sme predviedli niekoľko ...

Mládež

20.01.2019 00:00:03 Mládež

U12: 3. miesto - turnaj Dukla Cup Badín 19.1.2019

Na ďalšom turnaji v tomto roku sme sa vo výrazne obmenej zostave predstavili na Dukla Cupe 2019 v Badíne, ktorý organizovala MFK ...

Mládež

16.01.2019 00:00:05 Mládež

U11: Winter Cup 2019

WINTER CUP 2019 Na prvom halovom turnaji v roku 2019 sme sa predstavili v Močenku. Turnaja sa zúčastnilo 10 mužstiev.  Naše ...

II. liga muži

14.01.2019 15:22:28 II. liga muži

Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 14.1.2019 do 20.1.2019

Na čítanie: Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 14.1.2019 do 20.1.2019 [pdf; 193,35 kB]  

Mládež

14.01.2019 00:00:03 Mládež

U12: 3. miesto - turnaj Inter Cup Bratislava 13.1.2019

Prvý turnaj tohto roku, pod názvom Inter Cup 2019, sme odohrali v Bratislave. Turnaja sa okrem organizátora domáceho FK Inter Bratislava ...

Mládež

14.01.2019 00:00:03 Mládež

U9: Na kvalitnom turnaji v Leviciach nám víťazstvo ušlo len o fúz

Miesto: ŠH Levice Organizátor: Slovan Levice Systém hry: 1x14´, 4+1, Základná skupina - každý s každým, Zlatá a strieborná skupina, ...

II. liga muži

08.01.2019 08:15:18 II. liga muži

Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 7.1.2019 do 13.1.2019

Na čítanie: Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 7.1.2019 do 13.1.2019 [pdf; 171,08 kB]  

Mládež

08.01.2019 00:00:05 Mládež

U9 v Prievidzskej City Aréne

06.01.2019 Organizátor: FC Baník Prievidza Miesto: City Aréna Prievidza Učastníci: FK Pohronie, FC Petržalka akadémia, ViOn Zlaté Moravce, MFK Zvolen ...