Každoročne vyhlasujeme na konci sezóny najlepších hráčov sezóny za jednotlivé kategórie. Pri tejto príležitosti si prevezmú naši najmenší futbalisti svoj prvý dres.
Sezóna 2018/19:
U7 - Tomáš Murgaš
U8 - Kristián Horbov
U9 - Andrej Nárožný
U10 - Branislav Lukáč
U11 - Viktor Flímer.
U12 - Patrik Hrnčiar
U13 - Martin Pavlenda
U14 - Ján Jakab
U15 - Samuel Kováč
U17 - Tomáš Kukučka
U19 - Samuel Čierťaský
UW - Ema Vlkovičová
Muži A - Tomáš Jenčo
Poďakovanie za obetavú prácu pre FK POHRONIE:
- Anna Gáborová
- Maroš Pažout
Ocenené mužstvo mužov A za 1. miesto v 2. lige
Sezóna 2017/18:
U6 - Tomáš Murgaš
U7 - Kristián Gorbov
U8 - Paťko Kováč
U9 - Marek Duda
U10 - Viktor Flimer
U11 - Matej Kabina
U12 - Tobiáš Legíň
U13 - Martin Varecha
U14 - Samuel Kováč
U15 - Tomáš Kukučka
U17 - Dominik Bahno
U19 - Peter Bahna
Muži A - Lukáš Pellegrini
UW15 - Zuzana Nina Narožná
1. miesto FK Pohronie v II. lige starších žiakov sk. Juh. Zostava: Viktor Tatár, Marek Netolický, Jakub Hric, Ľubomír Foltán, Samuel Novosad, Martin Krčmár, Tomáš Kukučka, Patrik Mellen, Milan Michal Sučák, Radoslav Beňo, Matúš Skučka, Filip Gajdoš, Július Daniel Žember, Jakub Rosenberg, Matúš Vojtko, Sebastián Ščepko, Daniel Bohuš. Tréneri: Rastislav Urgela, Radoslav Vanko.
Sezóna 2016/17:
U7 - Nikolas BOŠKA
U8 - Lukas Struhar
U9 - Tomáš Mališ
U10 - Samuel Sekerka
U11 - Tobiáš Legíň
U12 - Jan Jakab
U13 - Samuel Kováč
U14 - Martin Šuster
U15 - Samuel Urgela
U17 - Peter Bahna
U19 - Lukáš Kováč
Muži A - Lukáš Pelegríni
UW 15 - Zuzana Nina Narožná
Sezóna 2015/2016
UW21 - Ivana Zošiaková
UW15 - Vladimíra Zelinová
A muži - Ján Nosko
Juniorka - Marek Karvaš
U19 - Matúš Dubina
U17 - Adam Barboriak.
U15 - Gordulič Filip
U14 - Poničan Matej
U13 - Samuel Urgela
U12 - Peter Tabernaus
U11 - Ján Jakab
U10 - Patrik Suchý
U9 - Stanko Kocian
U8 - Tomáš Mališ
U7 - Lukáš Struhár
U6 - Hanka Futáková
U6 - Patrik Kováč
Ocenenie za celoživotnú prácu:
Milan Nemec
Odovzdávanie prvého dresu:
BREZIANSKY Radko, BOŠKA Nikolas, ČÍŽ Samuel, DANIEL Tomáš, GRUS Tadeáš, HANUŠKA Adam, KANINA Denis, KRŠŠÁK Dominik, KUKUČKA Michal, LÍŠKA Alex, NEUSCHL Roman, POHLÍDAL Jakub, REPISKÝ Vratko, SNOPKO Samuel, STRUHÁR Lukáš, TRUBEN Peter, ŤAHÚŇ Šimon, LETAVA Jakub, MELIŠKO Tobias, NÁROŽNÝ Andrej
Sezóna 2014/2015
Sezóna 2013/2014
Sezóna 2012/2013
Muži A, Jozef Sekereš
Muži B, Radoslav Urgela
U19, Martin Kukučka
U17, Richard Tryzna
U15, Marek Orság
U14, Marek Kaška
U13 Matej Repiský
U12 Matúš Oťapka
U11, Tomáš Truban
U10: Martin Šuster
U9, Peter Beňo
U8, Matúš Jančok
U7, Šimon Pažout
Odovzdávanie „Prvého dresu“ najmenším hráčom klubu:
Dušan Dobiš, Tomáš Jasenák, Martin Petro, Urban Stajník, Peter Šimovič, Lukáš Líška, Samuel Sekerka, Emanuel Červienka, Richard Wágner, Šimon Pažout, Dominik Sochan, Marek Hromádka, Gregor Sukop, Alex Bujňák, Valent Matej
Odovzdávanie „Ďakovný list“ hráčom, ktorí prechádzajú vekom do seniorskej kategórii:
Róbert Palík, Martin Kukučka, Rudolf Hudec, Tomáš Hudec
Majstri Slovenska, McDonald´s Cup 12/13, žiaci prvého stupňa ZŠ:
Július Daniel Žember, Tomáš Kukučka, Viktor Tatár, Peter Beňo, Martin Šuster, Martin Krčmár, Samuel Solga, Samuel Rajčan, Radoslav Beňo, Matej Dovčík
Víťazi III. ligy Východ:
Patrik Abrahám , Pavol Blaho, Radoslav Drobňák, Jaroslav Gramblička, Zdenko Kamas, Roman Krivjančin, Juraj Líška, Roman Packo, Michal Páleník, René Paraj, Ján Pinka, Pavol Puliš, Martin Sedliak, Jozef Sekereš, Mário Sepeši, Ján Sojka, Filip Zvara, Denis Urgela, Matúš Matuškovič, Štefan Zaťko (tréner), Rastislav Urgela (asistent trénera), Ján Búci (vedúci družstva)