VÝSLEDKY NAŠICH TÍMOV: 19-KA NATIAHLA VÍŤAZNÚ SÉRIU UŽ NA ŠESŤ ZÁPASOV

obr: VÝSLEDKY NAŠICH TÍMOV: 19-KA NATIAHLA VÍŤAZNÚ SÉRIU UŽ NA ŠESŤ ZÁPASOV

FK Pohronie U19 - MFK Zemplín Michalovce U19 2:1 (1:0)
Góly: Kujabi 2

Peter Argyusi: "Herne najslabší zapas z našej strany, tešia len tri body. Chýbala energia, súper lepší na lopte, preto si vážime víťazstvo, ale musíme do toho vstúpiť inak."

MFK Zemplín Michalovce U17 - FK Pohronie U17 4:2 (2:2)
Góly: Lerint, Hrnčiar
ČK: Suchoň

Erik Grendel: "Výborný vstup do zápasu, viedli sme v desiatej minúte 2:0, mali 100%-nú šancu na 3:0, do prázdnej brány sme nedali. Potom sme stratili kontrolu nad zápasom, boli sme nepresní v prechodovej fáze."

MFK Zemplín Michalovce U16 - FK Pohronie U16 1:0 (1:0)
ČK: Bakai

Maroš Pažout: "Zápas ovplyvnila červená karta Bakaia v 35. minúte a štyri nútené striedania po štyroch zákrokoch a zraneniach našich hráčov, kde sme dohrávali na konci ôsmi. My sme odohrali výborný zápas aj v oslabení, ale chýbala nám väčšia koncentrácia v zakončení, kde sme posledných 10 minút vyvinuli na domácich tlak aj s menším počtom hráčov. Mám z dnešného zápasu zlé pocity,.pozerať sa na dohravané súboje a cítiť bezmocnosť pri zraneniach našich hráčov. Som za nich za dnešný výkon hrdý."

FK Železiarne Podbrezová U15 : FK Pohronie U15 5:0 (0:0)

Nikola Milosevič: "Len prvý polčas sme zvládli s dobrým súperom hrať vyrovnanú partiu. Druhý polčas súper ukázal lepšiu individuálnu kvalitu a po našich individuálnych chybách skóroval."

FK Železiarne Podbrezová U14 : FK Pohronie U14 5:1 (3:0)
Gól: Mánik

Radoslav Vanko: "Sklamali sme najmä svojim prístupom a individuálnou nedisciplinovanosťou a nekoncentrovanosťou. Súper zaslúžene zvíťazil, pretože bol aktívnejší počas celého zápasu, čo na náš reakčný futbal fungovalo. Dobrý pocit zo zlepšeného výkonu v druhom polčase sme si pokazili lajdáckosťou pri rohovom kope, v poslednej minútte zápasu."

RSC Hamsik Academy U13 - FK Pohronie U13 16:0 (10:0)

Tomáš Lintner: "Už od prvých minút bolo vidieť obrovský rozdiel. Nedokázali sme sa vyrovnať fyzicky, rýchlostne a ani technicky. Po každom zisku lopty sme ju udržali maximálne 5 sekúnd. V druhom polčase už súper trochu ubral a kontroloval zápas držaním lopty."

RSC Hamsik Academy U12 - FK Pohronie U12 12:7 (6:4)
Góly: Ťažký 2, Mecele 2, Tršo, Bosák, Mlynárik

Matej Šouc: "Chlapci podali bojovný výkon, bez hráčov na striedanie si siahli na dno svojich síl. Aj napriek tlaku súpera sme sa snažili hľadať futbalové riešenia. Začíname viac a viac prenášať veci z tréningu do zápasu."