VÝSLEDKY MLÁDEŽE

obr: VÝSLEDKY MLÁDEŽE

Počas uplynulého víkendu odohrali svoje zápasy opäť aj naše mládežnícke tímy, vrátane dievčat. Prinášame vám prehľad výsledkov, spolu s hodnotením trénerov.

ŠK Slovan Bratislava U19 - U19 FK Pohronie 3:1 (1:0)
Gól: Lutka (PK) 

Peter Argyusi: "Vyrovnaný zápas, góly po individuálnych chybách, za stavu 3:1 veľká šanca Bamburu by veľmi zdramatizovala zápas."

MFK Zvolen U13 - FK Pohronie U13 4:0 (2:0)

Tomáš Lintner: "Úvod zápasu sme zaspali, boli sme bez pohybu, bez energie čo súper využil na strelenie dvoch gólov. Od 10 min. sme sa prebrali boli sme aktívny, mali sme príležitosti na zakončenie len sme ich nedotiahli do úspešného konca. Druhý polčas sme predviedli dobrý výkon plný energie, odhodlania a aktivity. Domáci využili dve nakopnuté lopty a zvíťazili. Chalanom aj napriek prehre patrí pochvala."

MFK Zvolen U12 - FK Pohronie U12  6:8 (1:3)
Góly: Janech 2, Tršo 2, Bista, Bosák, Tužinský, Ulbrik

Matej Šouc: "V zápase sme boli herne a aj fyzicky dominantnejší, čo sme v tréningu trénovali, ale nevedeli sme sa strelecky presadiť. Dobre sme vychádzali z defenzívnej zóny. Gratulujem chalanom k víťazstvu a nech je to motivácia do ďalšej tvrdej práce."

Prípravné zápasy

FK Pohronie U17 - Banská Štiavnica U19 9:0 (1:0) 

Erik Grendel: "Spokojnosť s prístupom a nasadením, chlapci si z chuti zahrali, splnili cieľ, s ktorým sa išlo do zápasu."

FK Pohronie U16 - Banská Štiavnica U17 12:2 (8:1)

Maroš Pažout: "V 15. min. sme vyhrávali 5-0 a bolo ťažké hráčov udržať v motivácii naďalej. Nepremenili sme veľa ďalších šancí, tento zápas sme chceli hrať útočne, s vysokým napádaním. Súper tým pádom ťažil z dlhých lôpt z vlastnej polovice. V bráne dostal priestor brankár U15 Gajdošík, ktorý nesklamal a práve pri dlhých loptách súpera, nájazdoch, alebo naších individuálnych chybách predviedol 3-4 výborné zákroky. Teší ma aj návrat Sama Luptáka po dlhej chorobe. Napriek vysokému výsledku to bol seriózny zápas aj od súpera."