VÝSLEDKY MLÁDEŽE: 19-KA VÍŤAZNE TRETÍKRÁT V RADE

obr: VÝSLEDKY MLÁDEŽE: 19-KA VÍŤAZNE TRETÍKRÁT V RADE

FC ViOn Zlaté Moravce U19 - FK Pohronie U19 1:5 (1:3)
Góly: Kujabi 3, Mašlej 2

Peter Argyusi: "Ťažký zápas nielen po mentálnej, ale aj fyzickej stránke, ktorý sme zvládli výsledkovo, ale aj herne. Nebolo to bez chýb, ale chlapci to odmakali a boli odmenení, tešíme sa a ideme ďalej."

FK Pohronie U17 - FC ViOn Zlaté Moravce U17 1:1 (1:1)
Gól: Hrnčiar 

Erik Grendel: "Dominantý výkon celý zápas bol o dobíjaní súperovho bloku. Chcelo to ešte väčšiu trpezlivosť pred pokutovým územím. Napriek tomu sme si vytvorili dosť príležitosti aby sme zápas zvládli."

FK Pohronie U16 - FC ViOn Zlaté Moravce U16 0:0

Maroš Pažout: "Zápas, ktorý sme opäť nezvládli v zakončení, vyvorili sme si štandartné situácie, gólové príležitosti, bohužiaľ sme ich nepremenili. Herne sme ale zápas zvládli, kde sme plnili všetko z tréningu, ale dnes sme bod nezískali, ale dva stratili."

FK Pohronie U15 : MŠK Novohrad Lučenec 2:3 (1:0)
Góly: Rajnoha 2

Nikola Miloševič: "Ťažko komentovať zápas, v ktorom sme boli lepším súperom do 60. minúty, vyhrávali sme 2:0 a na koniec sme si to sami prehrali. Nezvládame tlak, nie sme na tých mestiach, kde máme byť, všade meškáme v závere a ten zápas nevieme vyhrať. Síce hráme futbal, ale bez výsledku, čo je pre mňa nezmyselné."

FK Pohronie U14 - MŠK Novohrad Lučenec 5:0 (2:0)
Góly: Nárožný, Kabát, Osvald, Zurian 2

Radoslav Vanko: "Výkon hodný hodnotenia sme napriek výsledku doručili len v druhom polčase. Hrali sme dominantne s vysokým napádaním a dôrazom v pokutovom území. Ale aj s istotou v defenzíve."