VÝSLEDKY MLÁDEŽE: 19-KA VÍŤAZNE DRUHÝKRÁT V RADE

obr: VÝSLEDKY MLÁDEŽE: 19-KA VÍŤAZNE DRUHÝKRÁT V RADE

FK Pohronie U19 - FK Železiarne Podbrezová U19 4:1 (3:1)
Góly: Lutka 2, Sambou, Mašlej  

Peter Argyusi: "Výborný zápas z obidvoch strán, úplne vyrovnaný, rozhodla efektivita v boxe a podržal nás brankár v dôležitých situáciách."

FK Železiarne Podbrezová U17 - FK Pohronie U17 4:2 (1:1)
Góly: Mykultsia, Hrnčiar

Erik Grendel: "Výborný futbal, obe mužstvá chceli hrať aktívny futbal. My sme sa súperovi vyrovnali vo všetkých činnostiach, až na efektivitu v zakončení."

FK Železiarne Podbrezová U16 - FK Pohronie U16 3:0 (1:0)

Maroš Pažout: "Úplne sme zlyhali v tomto zápase v koncovke a riešení situácií pred zakončením, kde už prvý polčas sme mali vyhrávať 3:1. Bohužiaľ ani druhý polčas sme nepremenili šance a súper nás trestal, hlavne po naších chybách v úplnom začiatku, v 52. minúte a v nadstavenom čase naším vlastným gólom. Podbrezovej však gratulujeme k víťazstvu, futbal sa hrá na góly a my sme ich nedali. Bol to bojovný, ale férový zápas z oboch strán. Trojgólové víťazstvo domácich je pre nás krutý výsledok, ale aj to prináša futbal."

MFK Tatran Liptovský Mikuláš U15 - FK Pohronie U15 3:1 (2:1)
Gól: Baláž

Nikola Milosević: "Zase sme dali gól v úvode zápasu, ale očividne pre nás ten zápas vtedy končí. Dostali sme sa do ďalších dobrých príležitostí, ale nevyužili sme ich a v závere zápasu bol súper lepší a zaslúžene vyhral."

MFK Tatran Liptovský Mikuláš U14 - FK Pohronie U14 1:3 (0:2)
Góly: Zurian, Majerský, Kabát

Radoslav Vanko: "Využili sme prvú gólovú príležitosť a získali potrebné sebavedomie a kľud pre našu hru. Darilo sa nám preniesť veci z tréningu a potvrdiť stúpajúcu výkonnosť. Vďaka zlepšenej efektivite sme výkon potvrdili aj výsledkom."

FK Pohronie U13 - Kysucké Nové Mesto U13 0:7 (0:0)

Tomáš Lintner: "Vyrovnaný prvý polčas v ktorom chalani odviedli dobrý výkon. V druhom polčase rozhodli o výsledku štandardné situácie a štvorminutovka v ktorej sme inkasovali tri góly."