VÝSLEDKY MLÁDEŽE: 19-KA S PIATYM VÍŤAZSTVOM V RADE

obr: VÝSLEDKY MLÁDEŽE: 19-KA S PIATYM VÍŤAZSTVOM V RADE

DAC Dunajská Streda U19 - FK Pohronie U19 2:4 (0:3)
Góly: Kujabi 2, Mašlej, Sekáč

Peter Argyusi: "Zápas na živej tráve za nepriaznivého vetra sme zvládli vysledkovo, ale herne to nebolo tak, ako by sme chceli, viazla kombinácia a individuálne rozhodnutia neboli optimálne. Rozoberieme si to a verím že sa zlepšíme."

FK Pohronie U17 - DAC Dunajská Streda U17 0:5 (0:1)

Erik Grendel: "Zaslúžená prehra. Do prvého gólu v 38. minúte sme boli vyrovnaným súperom. Druhý polčas sme šli za vyrovnaním, ale nemali sme nárok. Naplno sa ukázala kvalita súpera. Pracujeme ďalej ⚽"

FK Pohronie U16 - DAC Dunajská Streda U16 1:4 (0:1)

Maroš Pažout: "Zápas bol pre nás obrovská motivácia hlavne preto, že sme nastúpili proti lídrovi suťaže, s piatimi reprentantmi. Nezachytili sme oba polčasy, kde sme inkasovali 1, resp. 2 góly a štvrtý po individuálnej chybe, ktorá patrí k futbalu. Mrzí ma len, že sme mali ešte 2-3 šance, ktoré mohli skončiť gólom. Musím však športovo uznať, že súper bol nad naše sily, kde dominoval vo všetkých atribútoch a aj po červenej karte, keď by Bakai išiel sám na bránu, bol aktívnejší. Teší ma však, že naši hráči ukázali, napriek prehre, maximum, charakter a dali zo seba všetko a zápas nezabalili ani pri veľkej kvalite Dunajskej Stredy."

FK Pohronie U15 - MFK Dukla Banská Bystrica U15 3:1 (3:0)
Góly: Ďurček 2, Duda

Nikola Miloševič: "Zápas s veľa nepremenenými šancami z našej strany, ale teší, že sme po dlhom čase zvládli zápas nielen herne, ale aj výsledkovo. Chalani hrali aj druhý polčas ako keby bolo 0:0 a súpera nepúšťali do šance a boli nebezpečnejší. Mrzia nás nepremené šance a gól, ktorý sme dostali z jedinej nebezpečnej veci a to je štandardka."

FK Pohronie U14 - MFK Dukla Banská Bystrica U14 3:1 (1:1)
Góly: Kútik, Mánik, Zurian

Radoslav Vanko: "V obojstranne bojovnom zápase sme síce nepredviedli herne najlepší výkon, ale vďaka zvýšenej aktivite v druhom polčase sme po individuálnych akciách striedajúcich hráčov zvíťazili. Chcem vyzdvihnúť prístup hráčov k zápasu, energiu a chuť po víťazstve, ktorá z nich išla."

FK Pohronie U13 - MFK Ružomberok U13 1:6 (0:3)
Gól: Dubovský

Tomáš Lintner: "Celý zápas sme sa nedokázali vyrovnať s vysokým napádaním a dôrazom súpera. Báli sme sa hrať futbal, odkopávali sme lopty a na súperovej polovici sme nedokázali nič vymyslieť."