VÝSLEDKY MLÁDEŽE: 19-KA S DÔLEŽITÝM VÍŤAZSTVOM, HETRIKOM SA BLYSOL MAŠLEJ

obr: VÝSLEDKY MLÁDEŽE: 19-KA S DÔLEŽITÝM VÍŤAZSTVOM, HETRIKOM SA BLYSOL MAŠLEJ

FC Spartak Trnava U19 - FK Pohronie U19 3:5 (1:0)
Góly: Mašlej 3, Bariciak, Legin

Peter Argyusi: "Zápas plný zvratov, herne vyrovnaný, druhý polčas herne lepší, teší, že aj za stavu 3:1 mužstvo mentálne stále hralo, za čo bolo odmenené pekným víťazstvom."

FK Pohronie U17 - FC Spartak Trnava U17 0:3 (0:0)

Erik Grendel: "Vyrovnaný prvý polčas, boli sme o niečo nebezpečnejší ako super, zlý vstup do druhého polčasu, keď nás otvorili cez štandartku, potom sa hra otvorila a ukázala sa kvalita Trnavy. Potešili výkony Blaška, Hrnčiara a tiež Mancíra (ročník narodenia 2008), ktorý je s nami v procese dva týždne, ale ukázal potenciál."

FK Pohronie U16 - FC Spartak Trnava U16 1:2 (1:1)

Maroš Pažout: "Ak z 13. prehier v súťaži, sedemkrát prehráte o gól a trikrát o dva, asi posledné miesto v tabulke nie je adekvátne sile mužstva, musíme si to rozbrať a určite začnem u seba. Dnešný súper, musíme športovo uznatť, mal kvalitnejších hráčov v hre jeden na jedného, rýchlo otáčal ťažisko hry krížnymi dlhými prihrávkami a z každej štandartnej situácie hrozili. My sme však plnili náš plán, kde sme chceli po zisku lopty ju podržať, nie každú nakopávať za obranu supera. Súper sa dostal do vedenia po peknej individuálnej akcii, keď sa hráč Trnavy dostal cez dvoch našich hráčov a prekonal inak výborne chytajúceho Barossa. Paradoxne po dlhej lopte sme vyrovnali po peknej, hoci tečovanej strele Lukáča. V druhom polčase súper dominoval na lopte, gól však dal z rohového kopu. Zmenili sme rozostavenie na 3-4-3, mali sme posledných desať minút tlak, ale šancu sme si nevypracovali. Súper vyhral zaslúžene. Ja si vsak stále myslím, že naša U16 nie je mužstvo na posledné miesto v tabuľke, ale z hľadiska napredovania nám takéto ťažké zápasy len a len pomôžu."

FK Pohronie U15 - MŠK Námestovo U15 1:2 (1:0)
Gól: Rosenberg

Nikola Milosević: "Úplne dva rozlišné polčasy, prehrali sme si zápas sami v hlave. Prvý polčas to malo nastavenie a správny smer, ale zase nevyužité šance priniesli hráčov k stresu, ktorý si sami robíme. Veľké šťastie osobne mám z toho, že celý zápas chytala Legíňová a bola správne nastavená a odrobila skvelú robotu. Súper hral jednoducho, kvôli tomu tá prehra mrzí ešte viac, lebo sme herne boli lepši a loptu mali na nohe oveľa viac."

FK Pohronie U14 - MŠK Námestovo U14 2:4 (1:2)
Góly: Letkovič, Goral

Radoslav Vanko: "O výsledku zápasu rozhodol dôraz v pokutových územiach. Herne sme boli dominantnejší, aj keď s nižsou intenzitou nasadenia ako by sme chceli."

MŠK Námestovo U13 - FK Pohronie U13 7:0 (3:0)

Tomáš Lintner: "Hráči, ktorí mali dnes záujem hrať za našu kategóriu odohrali fyzicky náročné stretnutie na hranici svojich možností. V niektorých fázach hry sme boli domácim vyrovnaným súperom."

MŠK Námestovo U12 - FK Pohronie U12 8:11 (3:4)
Góly: Tužinský 3, Andrášik 2, Indro 2, Tršo 2, Murgaš 2

Matej Šouc: "Zápas sme síce vyhrali, ale spokojní zase nemôžeme byť. V útočnej fáze sme boli aktivnejší, keď nám vychádzali rýchle protiútoky. V obrannej fáze nám chýbal dôraz, z čoho sme inkasovali góly. Jedno ihrisko dnes zase viac zabralo, kde chalani plnili lepšie svoje úlohy."