Výsledkový servis mládeže - 7.9. - 13.9.2020

obr: Výsledkový servis mládeže - 7.9. - 13.9.2020

Kategória U19

FK Pohronie U19 vs. FC Košice U19 0:1 (0:0)

ŽK - Poničan
Zostava: Palov - Kasan, Ustaník, Domiňák, Pivarči - Kukučka, Poničan, Mikula (K), Bohuš, Sučák (Skučka), Hajdoni (Pavličko)


Kategória U17

FK Pohronie U17 vs. FC Košice U17 0:8 (0:3)


Kategória U15

FK POHRONIE - MŠK Rimavská Sobota 6:0 (2:0)

Góly: Pavlenda 4x, Arvay, Červienka

Zostava: Hromádka - Petro (41. Pažout), Ivan, Janovič (41. Kocian), Hric, Legíň, Mihálik, Kapusta (58. Arvay), Farkaš (58. Wágner), Pavlenda (58. Henžel), Červienka


Kategória U14

FK Pohronie - MŠK Rimavská Sobota   2:1

Góly: Kočtúch, Hrnčiar

Zostava: Kršiak Vratko - Sekerka Samuel, Abrahám Kevin, Kabina Matej, Blaško Filip, Suchý Marek, Hrnčiar Patrik, Kočtúch Samuel, Suchoň Filip, Kolár Ján, Laurov Lukas, Hrmo Dušan, Benko Boris, Čerťaský Maroš, Líška Lukáš, Vanka Martin, Brnčo Patrik, Abrahám Aleš, Bugár Sebastián,


Kategória U13

MŠK Rimavská Sobota - FK Pohronie 0:10 (0:6)

góly Hanzlik 3, Struhar 2, Šemoda, Lukáč, Čiliak, Demko, Mancir

Zostava Rigo-Dobák, Mihál, Flímer, Mancír-Chudoba, Hanzlik, Struhár- Lukáč, Ľuptak, Šemoda, Kukučka, Čiliak, Boháč, Kyrinovič, Demko


Kategória U12

MŠK Rimavská Sobota U12 - FK Pohronie U12 0:29, (0:14)

Góly FK Pohronie: Repiský 7, Rozenberg 5, , Fusatý 4, Mánik 2,  Ivan 2, Renčo 2,  Gordulič 2, Žembery 2, Bungyi 1, Líška 1, (vlastný)

Zostava 1: Belohorec, Renčo, Líška, Slaný, Ivan, Gordulič, Fusatý, Kabina, Truben, Klacek, Koza.

Zostava 2: Gajdošík, Bungyi, Duda (K), Žembery, Repiský, Mánik, Rozenberg, Ťahúň, Hrúza, Šimkovič, Breziansky.


Kategória U11

15.9.2020 - Liga prípraviek
FK Pohronie - MŠK Rimavská Sobota 4:0 (33:5 - 8:0, 7:1 / 13:0, 5:4)


Kategória U10

07.09.2020 LP
MFK Zvolen - FK Pohronie 3:3 skóre 10:10 ( 5:4, 0:0, 2:3, 3:3 )

góly: Chovan 5, Imrich 2, Pogadl, Vittek, Majerský, Kollár A.,


10.09.2020 Oblastné majstrovstvá U11
FK Pohronie U10 - MFK Žarnovica U11 5:1 

góly: Horbov 2, Chovan 2, Krištof 

15.9.2020 LP
FK Pohronie - MŠK R. Sobota


Kategória U9

Liga prípraviek:
Ihrisko A:
MFK Zvolen- FK Pohronie 1:15
Ihrisko B:
MFK Zvolen - FK Pohronie 5:12

Góly : Tomáš Murgaš 6, Matias Indro 6, Matias Ulbrik 5, Šimon Puliš 4,Boris  Kicko 3, Adam Andrášik 1, Gabriel Ťažký 1, Jakub Lešták 1

15.9.2020 - Liga prípraviek
FK Pohronie - MŠK Rimavská Sobota 4:0 (10:1, 8:0 / 4:0, 6:0)

góly: Tomáš Murgaš 8, Dávid Mecele 5, Adam Andrášik 5,Matias Indro 4, Matias Ulbrik 3,Daniel Bosák 2, Samuel Mališ 1


II. futbalová liga

21.06.2024 20:52:59 II. futbalová liga

V PRVOM PRÍPRAVNOM ZÁPASE PRIVÍTAME BANSKOBYSTRICKÚ DUKLU

Po náročnom úvodnom týždni letnej prípravy čaká našich futbalistov prvý prípravný zápas. Privítame v ňom na domácom štadióne Duklu Banská ...

II. futbalová liga

18.06.2024 13:11:24 II. futbalová liga

ROZHOVOR S HLAVNÝM TRÉNEROM VLADIMÍROM CIFRANIČOM

Letná príprava naplno odštartovala a mužstvo zložené z hráčov A tímu a našich dorastencov sa pripravuje pod vedením trénerskej dvojice ...

II. futbalová liga

17.06.2024 21:26:53 II. futbalová liga

ROZHOVOR S GENERÁLNYM MANAŽÉROM NA ZAČIATKU LETNEJ PRÍPRAVY

Dnes odštartovali futbalisti nášho A tímu letnú prípravu na nadchádzajúci ročník MONACOBET ligy. Do prípravy vstupuje tridsiatka hráčov, vrátane dorastencov, ...

Mládež

28.05.2024 13:00:00 Mládež

VÝSLEDKY VÍKENDOVÝCH ZÁPASOV NAŠICH MLÁDEŽNÍCKYCH KATEGÓRIÍ

FK Pohronie U19 - MŠK Žilina U19 4:3 (4:2) Góly: Kujabi 3, Mašlej  Peter Argyusi: "Nadštandardný mládežnícky zápas, kde kvalita bola ...

II. futbalová liga

17.05.2024 20:49:20 II. futbalová liga

SEZÓNU SME UZAVRELI HLADKÝM VÍŤAZSTVOM, PO VÝBORNOM VÝKONE

Slavoj Trebišov - FK Pohronie 0:3 (0:2) Góly: 8. Mazan, 14. Lovynjuk, 58. Horvát Zostavy: Slavoj Trebišov: Slávik – F. ...

II. futbalová liga

17.05.2024 15:10:14 II. futbalová liga

SEZÓNU UKONČÍME V ĎALEKOM TREBIŠOVE

Dnes naši futbalisti cestujú na východ, kde ich čaká posledný zápas sezóny na pôde Trebišova. Domácim aktuálne patrí 13. priečka ...