obr: VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE, 17-KA A 16-KA ODOHRALI PRÍPRAVNÉ ZÁPASY PROTI STARŠÍM SÚPEROM

Kysucké Nové Mesto U14 - FK Pohronie U14 3:0 (2:0)

Radoslav Vanko: "V prvom polčase sme robili množstvo ľahkých strát po zisku a nedokázali podržať loptu. V druhom sa naša hra zlepšila. Väčšinou sa hra prelínala medzi šestnástkami. Opäť rozhodla efektivita pri zakončení a dôraz v pokutovom území. Herne aj intenzitou sa výrazne posävame, avšak bolí nás nepremienanie šancí."

Kysucké Nové Mesto U15 - FK Pohronie U15 2:2 (0:2)
Goly: Baláž 2x
ČK: Duda 62 min.

Zostava: Gajdošík, Pacalaj, Duda,Slaný (C), Molnár (Müller 70 min.), Ďurček (Krashchenko 75 min), Šturman (Kabina 70. min), Repiský, Struhár, Rajnoha, Baláž (Bungyi 70. min)
Nezasiahli do zápasu: Lìška, Legíňová, Fusatý, Belohorec

Nikola Milosević: "Zase mrzí koniec zápasu, ktorý sme nezvládli. Vzhľadom na náš zlepšený herný prejav remíza nie je spravodlivý výsledok. Chalanov musím pochváliť a teší to, že sme našu hru zvládli hrať viac minút než týždeň dozadu. V zápase konečne bolo vidno to, akým herným prejavom sa chceme prezentovať a ako chceme vyzerať. Kondične sme nezvládli koniec zápasu, lebo sme vkuse chceli tlačiť na súperovej polovici a byť aktívni. Koniec by možno bol iný, keby sme boli na ihrisku jedenásti a nedostali červenú kartu, ktorá bola spôsobená naším zlým postavením a aj trošku prísnym verdiktom rozhodcu."

Prípravné zápasy

FK Pohronie U19 - Spartak Trnava U19 1:3 polčas 1:1
Gól: Sambou

Peter Argyusi: "Zápas hlavne pre menej vyťažených hráčov, ktorí paradoxne ochoreli, sme herne vydržali do 60. minúty."

Lokomotíva Trnava U19 - FK Pohronie U17 3:0 (2:0)

Erik Grendel: "Prístup hráčov k zápasu nebol optimálny, pôsobili sme odovzdane, bez energie. Fungoval prechod do útoku postupným útokom od brankára, najväčší problém však bolo riešenie herných situácii pred pokutovým územím a tam to už nie je o systémových veciach, ale často o kvalite a tú sme nemali."

Lokomotíva Trnava U17 - FK Pohronie U16 4:2 (1:1)

Maroš Pažout: "Výborný zápas, kde sme 65 minút zápasu herne dominovali a aj v držaní lopty sme boli aktívnejší ako domáci. Prvý polčas sme nepremenili štyri čisté gólové šance, ktoré sa nie možu, ale musia premieňať. Druhý sme nepremenili samostatný nájazd na brankára a nepremenili dve veľmi pekné strely z vnútra 16tky. Všetky štyri góly sme dostali po našich stratách v útočnej zóne a dlhým odkopnutím lopty súpera, kde naši obrancovia jednoducho nestíhali dvoch rýchlych hráčov Trnavy. Zostava bola postavená na vyrovnanie minutáže pre hráčov, ktorí ju mali menšiu. Napriek prehre som dnes spokojný s herným prejavom až na posledných 15 minút, kde sme už silovo v súbojoch nestíhali. Výborný zápas."