VÝSLEDKOVÝ SERVIS: ÁČKO BODOVALO V TREŤOM ZÁPASE V RADE, 19-KA ŠTVRTÝKRÁT VÍŤAZNE, 16-KA UCHMATLA NA VÝCHODE CENNÝ BOD PO HETRIKU BAKAIA

obr: VÝSLEDKOVÝ SERVIS: ÁČKO BODOVALO V TREŤOM ZÁPASE V RADE, 19-KA ŠTVRTÝKRÁT VÍŤAZNE, 16-KA UCHMATLA NA VÝCHODE CENNÝ BOD PO HETRIKU BAKAIA

FK Pohronie U19 - FC Košice U19 3:0 (2:0)
Góly: Sekáč 2, Mašlej

Peter Argyusi: "Náročný zápas, prvý polčas vyrovnaný, ale futbalový z jednej aj druhej strany. Škoda vylúčenia, pretože obraz hry sa zmenil a my sme sa sústredili na dobrú organizáciu v defenzíve. Chlapci to znovu odmakali a zaslúžene sa tešili z víťazstva."

FC Košice U17 - FK Pohronie U17 4:0 (0:0)

Erik Grendel: "Spokojnosť len s prvým polčasom, kde sme súpera nepustili za polovicu, nevyužili sme svoje situácie, ktorých bolo minimálne na tri góly. Druhý polčas sme zle začali, dostali sme gól, mužstvo to položilo a tam už nemám čo komentovať. Zaslúžene sme prehrali."

FC Košice U16 - FK Pohronie U16 3:3 (2:2)
Góly: Bakai 3

Maroš Pažout: "Behavý zápas, kde súper hrozil najmä dlhými loptami za obranu. My sme odohrali výborný zýpas, kde sme sa po zisku snažili tvoriť a podržať loptu v stredovej zóne a kombinovaným útokom, po držaní lopty, hľadať nábehy krajných hráčov, alebo hrotového hráča, hĺbkovými prihrávkami do poslednej tretiny ihriska. Súper však ukázal svoju kvalitu, tak remíza je zaslúžená. Za nás nastúpil aj ďalší hráč U15 Ďurček (2009), ktorý odohral 78 minút a podal naozaj skvelý výkon. Na konci zápasu sme mali na ihrisku štyroch hráčov Struhár, Lukáč, Pacalaj, Ďurček (2009), takže spokojnosť."