V sobotu proti Ružomberku. Ako to vidí tréner Radványi?

obr: V sobotu proti Ružomberku. Ako to vidí tréner Radványi?

V sobotu 2. novembra nastúpi naše Áčko doma proti Ružomberku. Ružomberok je zatiaľ jediný tím, s ktorým sme v tejto sezóne bodovali naplno. Tréner Radványi prezradil, ako sa jeho zverenci na tento zápas pripravujú.

Môžete na úvod zhodnotiť zápas proti Dunajskej Strede? Prvý polčas bol fantastický, góly sme mali na kopačkách, napriek tomu zase bez gólu. V čom vidíte hlavný dôvod, že zápas skončil v náš neprospech?

Áno, prvý polčas z našej strany bol kvalitný, žiaľ, sme nedali gól. Druhý polčas súper nasadil do hry dvoch kvalitných hráčov a nakoniec to rozhodlo, že sme prehrali.

Vieme, že v tíme je viac maródov, ako to momentálne s nimi vyzerá?

Momentálne máme dvoch zranených hráčov. Ján Hatok je dlhodobo zranený a Paťo Abrahám má horúčku, zatiaľ netrénuje, ale pevne verím, že do soboty bude v poriadku.

Máme nejaké správy o Cedricovi Badolovi, ktorý hral naposledy v prvom kole proti Slovanu?

Badolo by sa mal vrátiť v novembri.

Ružomberok je zatiaľ jediný fortunaligový tím v tejto sezóne, ktorý sme zdolali. Ako vidíte naše šance proti tomuto súperovi v najbližšom domácom zápase?

Na Ružomberok sa pripravujeme svedomite, chlapci na tréningoch naplno zarezávajú. Dúfam, že to prinesie úspech. Samozrejme, Ružomberok je momentálne vo výbornej forme, určite sú favoritmi zápasu.

Novým členom realizačného tímu sa stal vás asistent Jozef Pavlík. Ako sa začlenil do kolektívu, aká je s ním spolupráca?

Jožko Pavlík je môj bývalý spoluhráč z Trnavy. Je pozitívne naladený, považujem ho za dobrého odborníka, má svoje skúsenosti a veľmi dobre ho prijali aj hráči.


II. futbalová liga

10.02.2024 15:29:53 II. futbalová liga

NASTÚPILI SME V OKLIEŠTENEJ ZOSTAVE, SEREĎ POTVRDILA CIEĽ ZABOJOVAŤ O DRUHU LIGU

FK POHRONIE : ŠKF SEREĎ 2:3 (0:1)    Góly: 77. Jokel, 83. Kupčík - 40. Vantruba, 57., 58. Michalička FK ...

II. futbalová liga

09.02.2024 18:53:34 II. futbalová liga

V ĎALŠOM PRÍPRAVNOM ZÁPASE PRIVÍTAME SEREĎ

Už zajtra čaká našich futbalistov ďalšia previerka. O 11:00 nastúpia na umelej tráve v Žiari nad Hronom proti Seredi. Po ...

II. futbalová liga

09.02.2024 14:22:11 II. futbalová liga

O POST JEDNOTKY BOJUJE MLADÝ BRANKÁR MATEJ JURIČKA

Po odchode Ivana Reháka muselo riešiť vedenie klubu aj otázku brankára. K skúsenému Igorovi Šemrincovi sa pridal 18-ročný, dvojmetrový brankár, ...

II. futbalová liga

03.02.2024 16:09:28 II. futbalová liga

O VÝHRE DUKLY ROZHODOL HETRIKOM RYMARENKO, SKÓROVAL OPÄŤ LOVYNIUK

Štvrtý tím Niké ligy potvrdil úlohu favorita a v generálke pred jarnou časťou najvyššej súťaže zvíťazil presvedčivo 5:2. MFK Dukla ...

II. futbalová liga

02.02.2024 18:52:53 II. futbalová liga

NA ĎALŠÍ PRÍPRAVNÝ ZÁPAS CESTUJEME DO BANSKEJ BYSTRICE, SÚPEROM BUDE LIGOVÁ DUKLA

Zajtra predpoludním čaká našich futbalistov ďalší prípravný zápas. Tentokrát cestujeme za naším súperom do Banskej Bystrice, kde nás preverí štvrtý ...

II. futbalová liga

01.02.2024 20:43:11 II. futbalová liga

NOVÁ POSILA DO NAŠEJ DEFENZÍVY

Obranné rady Pohronia prichádza posilniť 23-ročný Filip Tatar. Odchovanec žilinskej futbalovej akadémie už má skúsenosti s druholigovým futbalom. Počas dvoch ...