V nominácii na Turnaj 4 krajín aj naši dvaja odchovanci

obr: V nominácii na Turnaj 4 krajín aj naši dvaja odchovanci

Slovenský futbalový zväz pred pár minútami zverejnil nomináciu na Turnaj 4 krajín. Medzi menami nájdeme aj dvoch našich odchovancov – Samuel Urgela a Martin Šuster.

Ako sa uvádza na stránke SFZ: „Tréner reprezentačnej pätnástky Peter Štefaňák nominoval 20-členný káder na aprílový Turnaj 4 krajín, ktorý sa hrá na Slovensku."

Zraz hráčov je v pondelok 16. apríla o 12.00 v hoteli Senec v Senci

PROGRAM ZÁPASOV

17.04. Slovensko - Poľsko (NTC Senec, 11:00)
18.04. Slovensko - Maďarsko (Pusté Úľany, 11:00)
20.04. Slovensko - Fínsko (NTC Senec, 11:00)

NOMINÁCI

ABRANKÁRI
Adam Danko (MFK Dukla B. Bystrica)
Jakub Novák (MFK Ružomberok)

OBRANCOVIA
Urban Mazanovský (AS Trenčín)
Alan Kukuč (Spartak Trnava)
Erik Vinger (DAC 1904 Dun. Streda
Adrián Nagy (DAC 1904 Dun. Streda)
Martin Šuster (JUPIE FŠMH Podlavice)
Richard Hečko (Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARI
Thomas Kotlár (Spartak Trnava)
Vladimír Kaňuch (1. FC Tatran Prešov)
Marián Šmatlák (FC Nitra)
Sebastián Kóša (FC Nitra)
Jakub Rakyta (MFK Ružomberok)
Martin Kušnír (MFK Ružomberok)
Christián Veliký (Slavia Praha)
Timotej Jambor (1. FC Tatarn Prešov)
Samuel Urgela (MŠK Žilina)
Dominik Šnajder (MŠK Žilina)

ÚTOČNÍCI
Lucas Demitra (AS Trenčín)
Rudolf Božík (Slovan Bratislava)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁRI
Dominik Žúrek (MFK Skalica)
Filip Baláž (1. FC Tatran Prešov)

OBRANCOVIA
Adam Červeň (MFK Ružomberok)
Daniel Zsolt Szalma (DAC 1904 Dun. Streda)
Marek Mičák (JUPIE FŠMH Podlavice)
Alex Molčan (1. FC Tatran Prešov)
Adam Chovanec (1. FC Tatran Prešov)
Samuel Kopásek (MŠK Žilina)

STREDOPOLIARI
Richard Reptiš (MFK Dukla B. Bystrica)
Filip Bobrovský (JUPIE FŠMH Podlavice)
Marek Belko (MFK Dukla B. Bystrica)
Alexander Ondrášek (AS Trenčín)
Samuel Hasoň (AS Trenčín)
Lukáš Sečanský (Slovan Bratislava)

ÚTOČNÍCI
Marek Švec (DAC 1904 Dun. Streda)
Matej Šoška (MŠK Žilina)
Peter Dornai (Slovan Bratislava)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner:Peter Štefaňák
Asistent trénera: Ivan Hvolka
Asistent trénera: Michal Kováč
Tréner brankárov: Dominik Škubák
Technický vedúci: Longjie Xia
Masér: Marián Mareš
Lekár: František Žák

 


Mládež

12.12.2018 14:06:44 Mládež

U10 na halovom turnaji v Lučenci

-          Hrací systém: 10 družstiev, dve skupiny A a B, v skupinách každý s každým -          1A-1B – finale, 2A-2B o 3. miesto atd. -          ...

II. liga muži

10.12.2018 12:40:26 II. liga muži

Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 10.12.2018 do 16.12.2018

Na čítanie: Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 10.12.2018 do 16.12.2018 [pdf; 144,56 kB]  

Mládež

09.12.2018 00:00:05 Mládež

U9: Zahrali sme si s družstvami Ligy Škriniara

  Miesto: telocvičňa Hliník nad Hronom Systém hry: Každý s každým, 2x15 min. FK Pohronie U9: Goral, Číž, Molnár, Kasan, ...

Mládež

06.12.2018 14:15:57 Mládež

U10 na halovom turnaji v Senici

Kategória: U10, ročník 2009 a ml. Miesto: Nafukovacia hala s umelým trávnikom, pri hlavnom štadióne Senica Dátum: 2.12.2018 Systém: 6+1 Hrací čas: ...

II. liga muži

03.12.2018 15:16:27 II. liga muži

Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 3.12.2018 do 9.12.2018

Na čítanie: Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 3.12.2018 do 9.12.2018 [pdf; 146,45 kB]  

Mládež

03.12.2018 00:00:03 Mládež

U12: priateľský zápas FK Inter Bratislava 2.12.2018

V nedeľu 2. decembra vycestovalo dvanásť našich chlapcov odohrať priateľský futbalový zápas do Stupavy, kde sme sa stretli s FK Inter ...

Mládež

03.12.2018 00:00:03 Mládež

U12: Medzinárodný halový turnaj Levice

Na pozvanie klubu FK Slovan Levice sme sa prvú decembrovú sobotu zúčastnili medzinárodného halového turnaja, ktorý organizovala Základná škola sv. ...

II. liga muži

26.11.2018 12:58:38 II. liga muži

Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 25.11.2018 do 2.12.2018

Na čítanie: Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 25.11.2018 do 2.12.2018 [pdf; 147,28 kB]