FK Pohronie - NKP Podhale Novy Targ 3:2 2:2
Góly: 29´, 33´ Kondrlík, 88´Abrahám, - 19´Drobňak, 27´ Blaskovski,
Zostava: Jenčo, Hatok, M. Jacko, Nosko, Tesák (46´Župa), Košuda, Dzúrik (72´ Blahút), Sojka (46´ Antošík), Abrahám, Blahút (46´ Pidruchnyi), Kondrlík (62´ Vondryška),
V ďalšom prípravnom zápase sme privítali doma výborné treťoligové Poľské mužstvo, kde naši chlapci museli bojovať až do poslednej minúty, aby dosiahli na víťazstvo.
Začiatok zápasu však patril nám. Po kombinácií Blahúta s Košudom a spätnej, strieľal do brankára Dzúrik. Dve minúty na to hlavičkoval Nosko, avšak tesne vedľa. Ani následná strela Košudu netrafila súperovu bránku. Hostia sa kombinačnou hrou po ľavej strane v 19. minúte dostali do vedenia 0:1. V 26. minúte ohrozil súperovu bránu Abrahám. Hostia zopakovali rýchly útok, tentokrát po pravej strane a Blaskovski strelou po zemi k žrdi zvýšil na 0:2.
Rýchle sme však odpovedali. Center Košudu hlavičkoval Abrahám do brvna, ale z následného rohu znížil Kondrlík hlavou 1:2. O štyri minúty vošiel Kondrlík do šestnástky a z uhla vyrovnal krížnou strelou na 2:2. V 42. minúte vychytal Jenčo v čistej šanci Potonieca.
Druhý polčas sme prestriedali a dobíjali len bránu hostí. V 53. minúte vychytal brankár hostí Kondrlíka, chytil aj hlavičku Nosku. V 85. minúte sme ale nádhernú akciu na konci zápasu zakončili gólom, keď Pidruchyi vyzvŕtal obranu a jeho center napálil do siete Abrahám 2:3.
Príprava ďalej pokračuje, v stredu hráme o 14.00 u ligového Ružomberku a v sobotu ideme do Považskej Bystrice.