POHRONIE CUP U9

obr: POHRONIE CUP U9

Organizátor : FK Pohronie kategória U9

Miesto: Umelá tráva Žiar nad Hronom

Systém hry: 4+1, súbežne na dve ihriská, výsledky sa spočítavali, každý s každým, 1x20´

Zúčastnené družstvá: FK Pohronie, FC Baník Prievidza, MFK Dukla Banská Bystrica, FKM Karlova Ves Bratislava, FŠ Mareka Hamšíka Jupie BB, Fomat Martin, Slovan Levice

FKP Ihrisko I: Číž - Osvald, Molnár, Kasan, Krššák, Boška, Kováč, Doležal, Hric, Hajdóni

FKP Ihrisko II: Goral - Hanuška, Kanina, Mánik, Repiský, Snopko, Kabát, Kútik, Ivan, Letava

Tréneri: Fabian, Číž

 

FK Pohronie - MFK Dukla BB

9:5

Hric 2, Doležal, Kováč, Osvald, Kabát, Kanina, Mánik, Hanuška

FK Pohronie - Slovan Levice

8:4

Mánik 3, Kasan 2, Osvald, Doležal, Molnár

FK Pohronie - Baník Prievidza

1:9

Kabát

FK Pohronie - FŠMH Jupie BB

4:14

Hanuška 3, Krššák

FK Pohronie - FKM Karlova Ves BA

7:14

Hanuška 2, Mánik 2, Kútik, Kanina, Kasan

FK Pohronie - FOMAT Martin

4:7

Hanuška, Kasan, Kanina, Osvald

 

Najlepší strelec: Matúš Klúčar 17 gólov (FKM Karlova Ves BA)

Najlepší brankár: Samuel Číž (FK Pohronie)

Najlepší hráč: Alex Konečný (Baník PD)

 

Najužitočnejší hráči:

FK Pohronie - Róbert Mánik

FC Baník Prievidza - Sebastián Gajdoš

MFK Dukla Banská Bystrica - Lukáš Uram

FKM Karlova Ves Bratislava - Matúš Klúčar

FŠ Mareka Hamšíka Jupie BB - Kilian Kapustík

Fomat Martin - Dominik Kapusta

Slovan Levice - Max Varga

 

Celkové poradie:

1.

FŠ Mareka Hamšíka Jupie BB

2.

FC Baník Prievidza

3.

FKM Karlova Ves Bratislava

4.

Fomat Martin

5.

Slovan Levice

6.

FK Pohronie

7.

MFK Dukla Banská Bystrica

 

Krásny turnaj... myšlienkou bolo, aby si na turnaji zahralo čo najviac detí, preto sme turnaj postavili na dve ihriská. Podstatou neboli výsledky, ale minutáž pre všetkých zúčastnených, aby s kvalitnými súpermi absolvovali výbornú konfrontáciu a aby spravili všetci hráči ďalší krok vo svojom napredovaní, čo myslím, že turnaj splnil na výbornú.

Obrovské poďakovanie za mňa - ako trénera patrí všetkým rodičom kategórie FK Pohronie U9, za ich snahu a ochotu najlepšej možnej organizácie turnaja, čo každý splnil, či už formou pomoci pri samotnom turnaji, alebo získaním akéhokoľvek sponzorského príspevku a to nasledovne:

Prvá Stavebná Sporiteľňa, VÚB, MPL Group, APES, Pivovar Steiger Vyhne, St. Nicolaus, Mesto Žiar nad Hronom, Pekáreň Pekný deň Kozárovce, Mecom Lučenec, Ovocný sad Tekovská Breznica, IVAN reality, 4S Solutions s.r.o., r. Ivanová, r. Kabátová, r. Mániková, r. Hajdóniová, r. Kútiková, r. Snopková, r. Ostrožanská, r. Hricová

VŠETCI RODIČIA KATEGÓRIE U9

 

Fabian M.

 


Mládež

21.01.2019 00:00:05 Mládež

U12: prípravný zápas FC Petržalka Akadémia Bratislava 20.1.2019

V prvom našom prípravnom zápase na cele ihrisko sme sa predstavili proti kvalitnému súperovi z Petržalky. V prvom polčase sme predviedli niekoľko ...

Mládež

20.01.2019 00:00:03 Mládež

U12: 3. miesto - turnaj Dukla Cup Badín 19.1.2019

Na ďalšom turnaji v tomto roku sme sa vo výrazne obmenej zostave predstavili na Dukla Cupe 2019 v Badíne, ktorý organizovala MFK ...

Mládež

16.01.2019 00:00:05 Mládež

U11: Winter Cup 2019

WINTER CUP 2019 Na prvom halovom turnaji v roku 2019 sme sa predstavili v Močenku. Turnaja sa zúčastnilo 10 mužstiev.  Naše ...

II. liga muži

14.01.2019 15:22:28 II. liga muži

Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 14.1.2019 do 20.1.2019

Na čítanie: Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 14.1.2019 do 20.1.2019 [pdf; 193,35 kB]  

Mládež

14.01.2019 00:00:03 Mládež

U12: 3. miesto - turnaj Inter Cup Bratislava 13.1.2019

Prvý turnaj tohto roku, pod názvom Inter Cup 2019, sme odohrali v Bratislave. Turnaja sa okrem organizátora domáceho FK Inter Bratislava ...

Mládež

14.01.2019 00:00:03 Mládež

U9: Na kvalitnom turnaji v Leviciach nám víťazstvo ušlo len o fúz

Miesto: ŠH Levice Organizátor: Slovan Levice Systém hry: 1x14´, 4+1, Základná skupina - každý s každým, Zlatá a strieborná skupina, ...

II. liga muži

08.01.2019 08:15:18 II. liga muži

Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 7.1.2019 do 13.1.2019

Na čítanie: Harmonogram tréningov družstiev FK Pohronie od 7.1.2019 do 13.1.2019 [pdf; 171,08 kB]  

Mládež

08.01.2019 00:00:05 Mládež

U9 v Prievidzskej City Aréne

06.01.2019 Organizátor: FC Baník Prievidza Miesto: City Aréna Prievidza Učastníci: FK Pohronie, FC Petržalka akadémia, ViOn Zlaté Moravce, MFK Zvolen ...