Novým generálnym manažérom klubu sa stal Róbert Jež

obr: Novým generálnym manažérom klubu sa stal Róbert Jež

Súčasný asistent trénera A tímu Róbert Jež mení svoju pozíciu v našom klube. Dnešným dňom sa ujal pozície generálneho manažéra. V pozícii asistenta trénera Urgelu zostáva ešte do konca jesennej časti.

Bývalý slovenský reprezentant a futbalista roka 2010 je fanúšikom známy nielen z pôsobenia na hráčskej lavici, v pozícii asistenta trénera, ale aj z niekdajšieho pôsobenia v riadiacich štruktúrach klubu. Bolo to v čase, keď sa náš tím pripravoval na prvú sezónu v najvyššej súťaži.

Róbert Jež fungovanie nášho klubu dokonale pozná a je tým ideálnym človekom, ktorý obsadí pozíciu, ktorá v našom klube doposiaľ obsadená nebola a pre ďalší rozvoj a napredovanie klubu určite chýbala.

Medzi jeho hlavné úlohy bude patriť, okrem zodpovednosti za A tím, aj zlepšenie fungovania práce mládežníckych kategórií, aby sme zachovali fungovanie akadémie v našom klube aj pre ďalšie obdobie.

Róbert Jež: "Ponuku som prijal pokojne a pokorne, pretože je to iná funkcia akú som mal doteraz. Ľuďom v klube, ktorí mi dali túto možnosť som povedal, že do toho idem, výhoda je, že tu pôsobím od februára a poznám skoro všetkých ľudi, ktorí v ňom pracujú. Od začiatku tejto sezóny sa naštartovala nová koncepcia a mužstvo sa výrazne zmenilo. Chceme v tom aj naďalej pokračovať. Šancu u nás dostávajú mladí, talentovaní hráči, doplnení skúsenými a takto by sme chceli pračovať aj naďalej. Po skončení jesennej časti sezóny si ju vyhodnotime a potom budeme ďalej reagovať tak, aby sme boli na jarnú časť čo najlepšie pripravení. Moja priorita bude A-mužstvo, ale budem úzko spolupracovať aj so športovým riaditeľom mládeže a chcem pomôcť dorastom zachrániť akadémiu."

Robovi prajeme na novej pozícii všetko dobré, veľa správnych rozhodnutí a tešíme sa na jeho prínos pre ďalší rozvoj nášho klubu.


II. futbalová liga

16.02.2024 22:24:58 II. futbalová liga

GALANTU SME ZDOLALI DVOJGÓLOVÝM ROZDIELOM

FK Pohronie - FC Slovan Galanta 2:0 (1:0) Góly: Jokel, Pekár Súboj s ambicióznym treťoligistom priniesol konfrontáciu popredného tímu tretej ...

II. futbalová liga

15.02.2024 21:06:45 II. futbalová liga

V PREDPOSLEDNOM PRÍPRAVNOM ZÁPASE PRIVÍTAME GALANTU

Už zajtra nás čaká ďalší prípravný duel, v ktorom privítame o 18:00 na umelej tráve v Žiari nad Hronom futbalistov ...

II. futbalová liga

10.02.2024 15:29:53 II. futbalová liga

NASTÚPILI SME V OKLIEŠTENEJ ZOSTAVE, SEREĎ POTVRDILA CIEĽ ZABOJOVAŤ O DRUHU LIGU

FK POHRONIE : ŠKF SEREĎ 2:3 (0:1)    Góly: 77. Jokel, 83. Kupčík - 40. Vantruba, 57., 58. Michalička FK ...

II. futbalová liga

09.02.2024 18:53:34 II. futbalová liga

V ĎALŠOM PRÍPRAVNOM ZÁPASE PRIVÍTAME SEREĎ

Už zajtra čaká našich futbalistov ďalšia previerka. O 11:00 nastúpia na umelej tráve v Žiari nad Hronom proti Seredi. Po ...

II. futbalová liga

09.02.2024 14:22:11 II. futbalová liga

O POST JEDNOTKY BOJUJE MLADÝ BRANKÁR MATEJ JURIČKA

Po odchode Ivana Reháka muselo riešiť vedenie klubu aj otázku brankára. K skúsenému Igorovi Šemrincovi sa pridal 18-ročný, dvojmetrový brankár, ...

II. futbalová liga

03.02.2024 16:09:28 II. futbalová liga

O VÝHRE DUKLY ROZHODOL HETRIKOM RYMARENKO, SKÓROVAL OPÄŤ LOVYNIUK

Štvrtý tím Niké ligy potvrdil úlohu favorita a v generálke pred jarnou časťou najvyššej súťaže zvíťazil presvedčivo 5:2. MFK Dukla ...