Bilancujeme: Pozrite si štatistky II. ligy

obr: Bilancujeme: Pozrite si štatistky II. ligy

Kto vedie tabuľku strelcov po jesennej časti, koľko bol divácky priemer na zápas, či kto dostal najviac karát ? Pozrite si detailné štatistky.

JESENNÁ TABUĽKA

1. Podbrezová          20      14      3        3        38:12  45      (+15)

2. Bardejov               20      11      6        3        27:13  39      (+9)

3. Michalovce           20      11      5        4        34:15  38      (+8)

4. Prešov                  20      12      2        6        32:15  38      (+8)

5. SFM Senec           20      8        7        5        26:20  31      (+1)

6. Trnava jun.           20      8        5        7        37:35  29      (-1)

7. R. Sobota             20      7        8        5        21:20  29      (-1)

8. Šamorín               20      5        5        10      18:30  20      (-10)

9. Dubnica                20      5        5        10      16:34  20      (-10)

10. Šaľa                    20      4        4        12      17:29  16      (-14)

11. FK Pohronie       20      4        3        13      19:41  15      (-15)

12. L. Mikuláš           20      2        5        13      14:35  11      (-19)

DOMA

1. Michalovce               10       9          1          0          24:4     28

2. Podbrezová              10       9          0          1          22:3     27

3. Prešov                      10       8          2          0          22:2     26

4. Bardejov                  10       7          3          0          16:5     24

5. R. Sobota                 10       6          3          1          14:8     21

6. Trnava jun.               10       5          3          2          21:12   18

7. Senec                      10       5          3          2          14:11   18

8. Šaľa                         10       4          3          3          9:7       15

9. Šamorín                   10       4          1          5          10:13   13

10. Dubnica                 10       2          4          4          10:15   10

11. FK Pohronie         10       2          3          5          9:21     9

12. L. Mikuláš              10       1          3          6          9:18     6

VONKU

1. Podbrezová             10       5          3          2          16:9     18

2. Bardejov                  10       4          3          3          11:8     15

3. Senec                      10       3          4          3          12:9     13

4. Prešov                     10       4          0          6          10:13   12

5. Trnava jun.              10       3          2          5          16:23   11

6. Michalovce               10       2          4          4          10:11   10

7. Dubnica                   10       3          1          6          6:19     10

8. R. Sobota                10       1          5          4          7:12     8

9. Šamorín                  10       1          4          5          8:17     7

10. FK Pohronie          10       2          0          8          10:20   6

11. L. Mikuláš              10       1          2          7          5:17     5

12. Šaľa                      10       0          1          9          8:22     1

BILANCIA

V 120 zápasoch padlo spolu 299 gólov. Priemer na jeden zápas je 2,49 gólu. Sumár: 62 víťazstiev domácich, 29 remíz, 29 výhier hostí. Celkové skóre: 180:119, pomer bodov 215:116.

REKORDY JESENE

Najvyššie domáce víťazstvo: Prešov - Trnava jun. 7:0 v 1. kole, Michalovce - FK Pohronie 6:1 v 15. kole, Trnava jun. – Dubnica 4:0 vo 4. kole, Podbrezová – Dubnica 4:0 v 20. kole.

Najvyššia výhra hostí: FK Pohronie - Podbrezová 1:6 v 12. kole, L. Mikuláš - Trnava jun. 2:5 v 19. kole, FK Pohronie - Senec 1:4 v 2. kole, Dubnica - Šamorín 1:4 v 2. kole, Senec – Bardejov 1:4 v 6. kole, Šamorín – Prešov 1:4 v 17. kole.

Najvyššia remíza: Trnava jun. - Michalovce 3:3 v 20. kole.

Najviac gólov v zápase: L. Mikuláš - Trnava jun. 2:5, Michalovce - FK Pohronie 6:1, Bardejov - L. Mikuláš 5:2, FK Pohronie - Podbrezová 1:6.

Najčastejší výsledok: 1:0 (21x), 1:1 (18x), 2:1 (11x), 2:0 (10x), 0:1 (9x), 0:0 (8x), 3:0 (7x), 1:2 (5x).

Najzriedkavejší výsledok: 7:0, 6:1, 3:3, 3:2, 2:5, 1:6, 1:3 (všetky 1x).

Zápasy bez inkasovaného gólu: Podbrezová a Prešov 11 z., Bardejov 10, Senec a Michalovce 8, R. Sobota 6, L. Mikuláš, Dubnica a Šaľa 4, Šamorín 3, Trnava jun. 2, FK Pohronie 1.

Bez streleného gólu: Šamorín 10 z., L. Mikuláš 9, Dubnica, Šaľa a FK Pohronie 7, R. Sobota a Prešov 6, Michalovce a Senec 5, Trnava jun. 4, Podbrezová a Bardejov 3.

Najdlhšie víťazné série: Podbrezová 5 z. (10.-14. kolo), Prešov 5 z. (16.-20. kolo), Senec 4 z. (2.-5. kolo).

Série bez prehry: Podbrezová 12 z. (9-3-0, 5.-16. kolo), Bardejov 11 z. (6-5-0, 5.-15. kolo), R. Sobota 9 z. (3-6-0, 1.-9. kolo), Michalovce 7 z. (4-3-0, 9.-15. kolo), Šamorín 6 z. (3-3-0, 1.-6. kolo), Michalovce 5 z. (4-1-0, 1.-5. kolo), Senec 5 z. (4-1-0, 1.-5. kolo), Trnava jun. 5 z. (2-3-0, 6.-10. kolo).

Série bez víťazstva: L. Mikuláš 15 z. (0-5-10, 1.-15. kolo), Senec 9 z. (0-6-3, 9.-17. kolo), Šaľa 8 z. (0-3-5, 4.-11. kolo), Šamorín 5 z. (0-1-4, 6.-10. kolo), Šamorín 5 z. (0-1-4, 16.-20. kolo), R. Sobota 5 z. (0-2-3, 12.-16. kolo), Dubnica 5 z. (0-1-4, 1.-5. kolo), Dubnica 5 z. (0-3-2, 8.-12. kolo).

Série bez bodu: L. Mikuláš 6 z. (6.-11. kolo), FK Pohronie 5 z. (1.-5. kolo), Šamorín 4 z. (7.-10. kolo), Šamorín 4 z. (17.-20. kolo), Dubnica 4 z. (1.-4. kolo).

STRELCI

15 - Hamuľak (Michalovce)

10 - de Azevedo (Bardejov)

8 - Richnák (Trnava jun.), Orolín (Senec), Gerec (Podbrezová)

7 - Kochan (Podbrezová), Leško (Prešov)

6 - Šmahajčík (Dubnica), Kurák (R. Sobota), Blažej Vaščák (Podbrezová) - 6 gólov

11. Ondrej Čurgali (Šaľa), Michal Páleník (FK Pohronie), Augustín (Senec)

4 - Nworah, Dolný (Prešov), Gešnábel (Šaľa), Dzúrik, J. Zápotoka (Bardejov), Ujčík (Senec), Kostúrik (R. Sobota), Milunovič (L. Mikuláš), B. Bališ (Trnava jun.)

3 - Hlavatovič, Bedecs (Senec), Podio, M. Pančík (Podbrezová), K. Kuzma, Schranz, Zvolenský (Trnava jun.), L. Hruška (Prešov), Paraj (FK Pohronie), Urban (Dubnica), Brčák (L. Mikuláš), Špánik (Šamorín), Válovčan (R. Sobota), Kunca (Michalovce), Palša (Bardejov)

2 - Čemba, Pončák, Sidibe, Marušin, Mezovský, Vilkovský (Šamorín), Čirik (Šaľa), Tubonemi, J. Pančík, Minčič (Podbrezová), Bilovský (Dubnica), Kamas, Urgela (FK Pohronie), Kovaľ, Janočko, Božok (Michalovce), Jánošík, Migaľa (R. Sobota), Latiak (L. Mikuláš), Peševski, Kočiš, Tomovič (Trnava jun.), Ležaič (Senec), Andrič, Vernon (Bardejov), Katona, Poliaček, Lipták, Kačala (Prešov)

1 - Jurky, Fuják, Hoferica, Revaj, Kubena (L. Mikuláš), Morháč, Kupčík, Harvilko (Podbrezová), Jacko, P. Petráš, Krajník, Papaj (Prešov), Podhorin, Obert, Regáli, Smrek, Gallo (Michalovce), Stojanovič, Cmarko, Javorina (Šamorín), Tomiš, Mukalanga, Galbavý, V. Kráľ, D. Rehák, Numéric (Šaľa), Rubint, Köböl, Lupták, Sivčevič (R.  Sobota), Augustíni, Pavlík, Ciprys, Mečiar, M. Rehák, Klabník, Poznar, Maruško, Adámik, Štepanovský (Trnava jun.), Sekereš, Krivjančin, Bobor, Sojka, Zvara (FK Pohronie), Bakala (Senec), Cuprišin, Berecký, J. Petráš (Bardejov), Ondráš, Števček, J. Vaško (Dubnica)

Vlastné góly:

2 - Gajdošík (Podbrezová)

1 - Dzúrik, L. Zápotoka (Bardejov), Mujkoš (Šaľa), Ranko (Dubnica), Sekereš (FK Pohronie), Sivčevič (R. Sobota), Štepanovský (Trnava jun.)

 Permanentky FK POHRONIE na sezónu 2022/2023 kúpite na www.ticketlive.sk.

Mládež

14.11.2022 10:38:39 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 45. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 12.kolo Sobota 12.11.2022 FK Pohronie – FC ViOn Zlaté Moravce  2:0 (0:0) Góly: Jokel, Lenharčík FK Pohronie: ...

Mládež

09.11.2022 11:30:02 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 44. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov   U19 – I.LSD SFZ 11.kolo Sobota 05.11.2022 FC Košice – FK Pohronie  0:1 (0:0) Gól: Laktionov FK Pohronie: Domaninský – ...

Mládež

02.11.2022 08:32:49 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 43. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 10.kolo Sobota 29.10.2022 FK Pohronie – FK Poprad  1:1 (1:1) Gól: Lenharčík FK Pohronie: Mišina – Kováč, ...

Mládež

26.10.2022 08:28:15 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 42. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 9.kolo Sobota 22.10.2022 FK DAC Dunajská Streda – FK Pohronie  3:0 (3:0) FK Pohronie: Domaniský – ...

Mládež

18.10.2022 22:59:40 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 41. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 8.kolo Sobota 15.10.2022 FK Pohronie – FK Železiarne Podbrezová  0:5 (0:0) FK Pohronie: Mišina – Kováč, ...

Mládež

11.10.2022 16:43:03 Mládež

Výsledkový servis mládeže v 40. týždni 2022

Majstrovské zápasy našich dorastencov U19 – I.LSD SFZ 7.kolo Sobota 08.10.2022 ŠK Slovan Bratislava – FK Pohronie  2:0 (1:0) FK Pohronie: Domaniský – Kováč, Neischl, ...