Gala večer - vyhodnotenie sezóny

obr: Gala večer - vyhodnotenie sezóny

Každoročne vyhlasujeme na konci sezóny najlepších hráčov sezóny za jednotlivé kategórie. Pri tejto príležitosti si prevezmú naši najmenší futbalisti svoj prvý dres.

Sezóne 2016/17:

U7 - Nikolas BOŠKA

U8 - Lukas Struhar

U9 - Tomáš Mališ

U10 - Samuel Sekerka

U11 - Tobiáš Legíň

U12 - Jan Jakab

U13 - Samuel Kováč

U14 - Martin Šuster

U15 - Samuel Urgela

U17 - Peter Bahna

U19 - Lukáš Kováč

Muži A - Lukáš Pelegríni

UW 15 - Zuzana Nina Narožná


Sezóna 2015/2016

UW21 - Ivana Zošiaková

UW15 - Vladimíra Zelinová

A muži - Ján Nosko

Juniorka - Marek Karvaš

U19 - Matúš Dubina

U17 - Adam Barboriak.

U15 - Gordulič Filip

U14 - Poničan Matej

U13 - Samuel Urgela

U12 - Peter Tabernaus

U11 - Ján Jakab

U10 - Patrik Suchý

U9 - Stanko Kocian

U8 - Tomáš Mališ

U7 - Lukáš Struhár

U6 - Hanka Futáková

U6 - Patrik Kováč

Ocenenie za celoživotnú prácu:

Milan Nemec

Odovzdávanie prvého dresu:

BREZIANSKY Radko, BOŠKA Nikolas, ČÍŽ Samuel, DANIEL Tomáš, GRUS Tadeáš, HANUŠKA Adam, KANINA Denis, KRŠŠÁK Dominik, KUKUČKA Michal, LÍŠKA Alex, NEUSCHL Roman, POHLÍDAL Jakub, REPISKÝ Vratko, SNOPKO Samuel, STRUHÁR Lukáš, TRUBEN Peter, ŤAHÚŇ Šimon, LETAVA Jakub, MELIŠKO Tobias, NÁROŽNÝ Andrej


Sezóna 2014/2015


Sezóna 2013/2014


Sezóna 2012/2013

Muži A, Jozef Sekereš

Muži B, Radoslav Urgela

U19, Martin Kukučka

U17, Richard Tryzna

U15, Marek Orság

U14, Marek Kaška

U13 Matej Repiský

U12 Matúš Oťapka

U11, Tomáš Truban

U10: Martin Šuster

U9, Peter Beňo

U8, Matúš Jančok

U7, Šimon Pažout

Odovzdávanie „Prvého dresu“ najmenším hráčom klubu

Dušan Dobiš, Tomáš Jasenák, Martin Petro, Urban Stajník, Peter Šimovič, Lukáš Líška, Samuel Sekerka, Emanuel Červienka, Richard Wágner, Šimon Pažout, Dominik Sochan, Marek Hromádka, Gregor Sukop, Alex Bujňák, Valent Matej

Odovzdávanie „Ďakovný list“ hráčom, ktorí prechádzajú vekom do seniorskej kategórii

Róbert Palík, Martin Kukučka, Rudolf Hudec, Tomáš Hudec

Majstri Slovenska, McDonald´s Cup  12/13, žiaci prvého stupňa ZŠ

Július Daniel Žember, Tomáš Kukučka, Viktor Tatár, Peter Beňo, Martin Šuster, Martin Krčmár, Samuel  Solga, Samuel Rajčan, Radoslav Beňo, Matej Dovčík

Víťazi III. ligy Východ

Patrik Abrahám , Pavol Blaho, Radoslav Drobňák, Jaroslav Gramblička, Zdenko Kamas, Roman Krivjančin, Juraj Líška, Roman Packo, Michal Páleník, René Paraj, Ján Pinka, Pavol Puliš, Martin Sedliak, Jozef Sekereš, Mário Sepeši, Ján Sojka, Filip Zvara, Denis Urgela, Matúš Matuškovič, Štefan Zaťko (tréner), Rastislav Urgela (asistent trénera), Ján Búci (vedúci družstva)