Hlasuj za HRÁČA MESIACA SEPTEMBER

Rozhodni o tom, ktorý z hráčov FK Pohronie si zaslúži ocenenie HRÁČ MESIACA SEPTEMBER!

Zostrih zo zápasu 6. kola Fortuna ligy (12.9.2020): FC Nitra - FK Pohronie

Zostrih zo zápasu 7. kola Fortuna ligy (19.9.2020): FK Pohronie - ŠKF Sereď

Zostrih zo zápasu 8. kola Fortuna ligy (26.9.2020): MFK Zemplín Michalovce - FK Pohronie

V hlasovaní o HRÁČA MESIACA sú zaradení len hráči, ktorí odohrali v príslušnom kalendárnom mesiaci aspoň jeden zápas vo Fortuna lige.

FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa a. s. (ďalej „Prevádzkovateľ“) zhromažďuje,  spracováva  a  používa  osobné  údaje  v súlade s  Nariadením Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27.04.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a robí všetko potrebné tak, aby zabezpečila súlad s týmito právnymi predpismi.

Prevádzkovateľ bude spracúvať osobné údaje len na ten účel overenia pravdivosti hlasovania v internetovej ankete „HRÁČ MESIACA“. Prevádzkovateľ vyhlasuje, že bude spracúvať osobné údaje len v súlade s dobrými mravmi a bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov, ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani nebude tieto predpisy obchádzať. Prevádzkovateľ po splnení účelu spracúvania osobných údajov, bez zbytočného odkladu zabezpečí likvidáciu osobných údajov, pokiaľ to osobitný zákon nevyžaduje inak.