Muži B finišujú v príprave na jarnú časť

Zverejnené: 18.03.2013

foto: Muži B finišujú v príprave na jarnú časť

V príprave zatiaľ s priaznivou bilanciou

Aj rezerve dospelých FK Pohronie sa už pomaly končí prípravné obdobie a čakajú na prvý majstrovský zápas. Počasie im však ako aj ostatným mužstvám na Slovensku nepraje a tak odohrajú ešte jeden prípravný zápas v sobotu (23.3.2013) o 15.00 hod so Štiavnickými Baňami namiesto domáceho MFZ s Liptovskou Štiavnicou. Najbližší MFZ v Majstrovstvách regiónu  STRED ich teda čaká až 31.3.2013 (nedeľa) na pôde Krásna nad Kysucou.

V doterajších 8 prípravných zápasoch má mužstvo priaznivú bilanciu so 4 víťazstvami, 1 remízou a tromi prehrami s vysoko aktívnym skóre 25:11.

Výsledky prípravných  zápasov:

1.       FK Pohronie B – Brusno  1:3 (1:1), gól: J. Urgela

2.       FK Pohronie B – Repište  5:0 (2:0), góly: Dobrota, Glab, Gallo, Urgela R., Urgela J.

3.       FK Pohronie B – ŠK Badín  2:2 (1:1), góly: Cvejkuš, Šimon

4.       FK Pohronie B – Pliešovce  8:0 (3:0), góly: Hudec R. (2), Urgela R. (2), Kopčan (2), Karásek, Rapčan M.

5.       FK Pohronie B – Baník Horná Nitra  0:2 (0:1)

6.       FK Pohronie B – Jupie Banská Bystrica  6:1 (2:1), góly: Neuschl (2), Cvejkuš, Kopčan, Dobrota, vlastný

7.       FK Pohronie B – Lieskovec  1:0 (1:0), gól: Hudec R.

8.       Žarnovica – FK Pohronie B  3:2 (1:1), góly: Urgela R., Lipták

Tréner Rastislav Urgela