fkpohronie.sk hlavná stránka
foto:Festival zahodených šancí nám vo víťazstve nezabránil

A-team: DOXXbet liga 2014/2015

Festival zahodených šancí nám vo víťazstve nezabránil

19.10.2014 :: napísali na www.ziar.sme.sk V 13. kole Doxxbet ligy zvíťazili futbalisti Pohronia nad Dubnicou 2:0. DOXXBET LIGA 13. kolo FK POHRONIE ŽIAR NAD HRONOM/DOLNÁ ŽDAŇA – DUBNICA 2:1 (1:1) GÓLY: 17. M. Páleník, 68. vlastný (Šupák) - 4. Sečány ROZHODOVAL: Sedlár, 561 divákov, ŽK: ...

foto:Futbalisti Pohronia zdolali zaslúžene Šamorín

A-team: DOXXbet liga 2014/2015

Futbalisti Pohronia zdolali zaslúžene Šamorín

12.10.2014 :: V 12. kole Doxxbet ligy videli diváci v Dolnej Ždani až tri červené karty. DOXXBET LIGA 12. kolo FK POHRONIE ŽIAR/DOLNÁ ŽDAŇA - FC ŠTK ŠAMORÍN 3:1 (1:0) GÓLY: 9. a 80. J. Sekereš (oba z pok. kopu), 70. M. Páleník - 58. Medgyes ...

foto:Dôležité body Pohronia sa nerodili ľahko

A-team: DOXXbet liga 2014/2015

Dôležité body Pohronia sa nerodili ľahko

05.10.2014 :: Napísali na www.ziar.sme.sk Posledné mužstvo tabuľky zdolali futbalisti Pohronia po góloch Páleníka a Sekereša 2:0. DOXXBET LIGA 11. kolo FK Pohronie - Nové Mesto nad Váhom 2:0 (2:0) GÓLY: 14. Páleník, 27. Sekereš ROZHODOVAL: Krivošík, 468 divákov FK POHRONIE: Malec – Križan (72. Marušin), ...

Novinky

U17: zápas v Rakytovciach sme nezvládli

Mládež, 16.10.2014

U17: zápas v Rakytovciach sme nezvládli

Rakytovce -FK Pohronie 3:1 Zostava: Vozár-Kapusta(Nociar),Nemec,Krahulec,Hajdúch,AntošíkBugár,Bodor,Barboriak(Holenda),Košťál(Malatinec),Kováč,L gól:Hajdúch Priebeh zápasu:Od začiatku zápasu tažký terén na ktorom bolo veľmi ťažko kombinovať. V ...

U12 doma s Liptovským Mikulášom víťazne

Mládež, 13.10.2014

U12 doma s Liptovským Mikulášom víťazne

Mikuláš nás vôbec nepreveril! 10. kolo: MFZ (I.liga MŽ - STRED): FK Pohronie U12 - MFK Tatran Liptovský Mikuláš U12 ...

U10 - 6.kolo LP SsFZ: MŠK Rimavská Sobota

Mládež, 13.10.2014

U10 - 6.kolo LP SsFZ: MŠK Rimavská Sobota

Dňa 11.10.2014 sme odohrali šieste kolo ligy prípraviek proti MŠK Rimavskej Sobote. Systém:    dve skupiny po 5+1, po polčase zmena ...

U14: Výhra v Liptovskom Mikuláši

Mládež, 13.10.2014

U14: Výhra v Liptovskom Mikuláši

11.10.2014 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FK Pohronie U14  1:3 (1:1) Góly: Gordulič,Ziman,Bulla Zostava: Dovec-Chudovský,Harach(15´Mihál),Santa,Kúdela-Jelža,Ziman,Oťapka(67´Novodomec),Dovčík-Gordulič,Poničan(43´Bulla) Na striedanie pripravený: Lauko,Mikuláš Zápas ...

U17: Doma sme privítali húževnatého súpera z Čadce

Mládež, 12.10.2014

U17: Doma sme privítali húževnatého súpera z Čadce

gól: 56.Košťál Adam zostava: Vozár Dávid, Hajdúch Adam, Mašír Oliver, Nemec Matej, Krahulec Lukáš, Barboriak Adam, Kováč Lukáš - ...

U13 doma proti L.Mikulášu

Mládež, 12.10.2014

U13 doma proti L.Mikulášu

FK Pohronie-L.Mikuláš 1:10 (0:5) zostavy:Bachleda-I.Hajdóni,Chudovský,Breziansky,Poničan,Mladoň,Baláž,Beracko            Machák-M.Hajdóni,Dominák,Lambert,Mesiarik,Hrmo,Gajdoš,Pekaj        striedal:Čavojec O zápase rozhodli individualne chyby jednotlivcov a nepremenené gólove šance. -RH-

U19: Domáca výhra proti Čadci

Mládež, 12.10.2014

U19: Domáca výhra proti Čadci

FK POHRONIE - FK Čadca 2:0 (1:0) Zostava: Hrmo - Štefanovič (80. Rozenberg), Kružlic, Hric, Bodor, Henžel, Foltán, Maslen, Líška ...

Prehra v Rimavskej Sobote

Mládež, 12.10.2014

Prehra v Rimavskej Sobote

MŠK Rimavská Sobota – FK Pohronie    20:11 (9:4)  Góly:  Olajec 2, Boška 2, Beňo 2, Baláž 2, Vrška 2,   ...

Nevydarený turnaj v Banskej Bystrici

Mládež, 12.10.2014

Nevydarený turnaj v Banskej Bystrici

FK DUKLA CUP 2014 U11   Výsledky zápasov: Základná skupina 1 FK Pohronie 0:7 Fomat Martin B 2 ...

U8 turnaj lučenec opať finále :-)

Mládež, 11.10.2014

U8 turnaj lučenec opať finále :-)

turnaj lucenec: za ucasti 12 muzstiev vyborne 2 miesto..opat sa mame cim pochvalit:-))))) Pohronie-Kosice 3-2 to sme prehravali 2-0,sekerka,bujnak,pazout ...

Fotogaléria

Testovanie mládeže

viac fotografií

Tabuľky súťaží

1 logo MFK Skalica 12 9 2 1 26 : 10 29
2 logo MŠK Žilina B 12 9 0 3 24 : 18 27
3 logo FK Duslo Šaľa 12 6 4 2 23 : 14 22
4 logo ŠK SENEC 12 6 3 3 20 : 14 21
5 logo ŠKF Sereď 12 5 5 2 18 : 11 20
6 logo FC Nitra 12 6 2 4 20 : 14 20
7 logo ŠK Slovan B 12 6 2 4 12 : 11 20
8 logo FK POHRONIE 12 5 1 6 13 : 14 16
9 logo FC Šamorín 12 3 3 6 12 : 20 12
10 logo FC Spartak B 12 1 3 8 10 : 21 6
11 logo Dubnica nad V. 12 1 3 8 17 : 29 6
12 logo Nové Mesto nad V. 12 0 2 10 5 : 24 2
1 logo ŠK Javorník Makov 30 19 7 4 61 : 35 64 19
2 logo TJ Baník Kalinovo 30 18 5 7 45 : 30 59 14
3 logo FK - 34 Brusno - Ondrej A 30 17 6 7 56 : 26 57 12
4 logo 1.FC Teplička n/Váhom - Dolná Tižina 30 15 4 11 57 : 36 49 4
5 logo TJ Tatran Krásno nad Kysucou 30 12 11 7 34 : 33 47 2
6 logo FK Rakytovce 30 14 4 12 52 : 46 46 1
7 logo FO Kinex Bytča 30 13 4 13 46 : 52 43 -2
8 logo MFK Nová Baňa 30 12 6 12 33 : 39 42 -3
9 logo FK LAFC Lučenec 30 11 8 11 49 : 50 41 -4
10 logo FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B 30 12 5 13 40 : 50 41 -4
11 logo FK Čadca 30 11 7 12 38 : 44 40 -5
12 logo TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 30 11 6 13 36 : 37 39 -6
13 logo MŠK Kysucké Nové Mesto 30 10 3 17 30 : 40 33 -12
14 logo ŠK Badín 30 8 4 18 43 : 63 28 -17
15 logo ŠK Závažná Poruba 30 7 7 16 26 : 51 28 -17
16 logo FK CSM Tisovec 30 6 1 23 33 : 47 19 -26
1. Prenčov 11 10 0 1 35:17 30
2. Bzenica 11 8 2 1 55:12 26
3. Vyhne 11 7 3 1 33:11 24
4. FK Pohronie C 11 7 1 3 45:22 22
5. Banská Štiavnica 11 6 3 2 40:20 21
6. Banská Belá 11 5 0 6 28:24 15
7. Horné Hámre 11 5 0 6 21:18 15
8. Malá Lehota 11 4 0 7 26:34 12
9. Prochot 11 4 0 7 17:34 12
10. Ostrý Grúň 11 3 1 7 14:27 10
11. Prestavlky 11 2 0 9 9:49 6
12. Sklené Teplice 11 0 0 11 6:61 0

Absolvovali sme

U17, U19, 27.02.2013 - 27.02.2013

Zimný turnaj staršieho a mladšieho dorastu

Turnaj U13, 10.11.2012 - 10.11.2012

Zimný turnaj mladších žiakov

Turnaj U17, 22.06.2012 - 22.06.2012

Švehlíkov pohár 2012

turnaj U9, 09.06.2012 - 12.06.2012

Tijsterman Super F 2012 (Holandsko)

Prípravka U9, 12.05.2012 - 13.05.2012

Slniečko CUP 2012, U9 (Prašice, Duchonka)